Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Księżna Kate założyła taką samą sukienkę co Meghan Markle 5 lat temu! Wpadka?

Księżna Kate i Meghan Markle w takiej samej sukience


Księżna Kate i Meghan Markle w takiej samej sukience

Brytyjski uwielbiają gust księżnej Kate, dlatego marki odzieżowe zacierają ręce, gdy tylko Kate wystąpi w ich projekcie. Nie jest tajemnicą fakt, że większość rzeczy, które nosi księżna, w mgnieniu oka znikają ze sklepowych półek. Z pewnością sukcesem stylu Kate jest minimalizmy i elegancja w najlepszym wydaniu.

Jak donoszą brytyjskie tabloidy, Kate ponoć drży na wieść o pojawieniu się Meghan Markle na królewskim dworze. Przyszła żona księcia Harry’ego jest aktorką, której styl od dawna podziwiany jest na całym świecie. Okazuje się, że Meghan i Kate mają tak bardzo podobny gust, że zdarza się im założyć identyczne kreacje.

Ostatnio Kate i Meghan zakochały się w tej samej sukience – koronkowym modelu Zarita od Diane von Furstenberg. Kate w czarnej kreacji wystąpiła już trzy razy. Meghan z kolei upodobała sobie krótszą wersję sukienki, w kolorze ciemnego granatu.

Myślicie, że Kate i Meghan będą razem chodzić na zakupy?

Księżna Kate na oficjalnym obiedzie pierwszy raz od czasu plotki o bliźniaczej ciąży! Kreacja zamiast maskować brzuszek tylko go podkreśliła!

Księżna Kate też przebiera się na Halloween! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową torebunią poszła zbierać cukierki!

Ciężarna księżna Kate pokazała się w sportowym dresie! Żadna poprzednia kreacja tak pięknie nie podkreśliła jej brzuszka!

Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?Komentarzy: 2


ewa | 26 grudnia 2017, 20:15

obie panie wyglądają super


Gość | 15 listopada 2017, 14:27

Kupcie sobie okulary. Jak według was to ma być taka sama sukienka


Dodaj komentarz
×