Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wszyscy przecierali oczy z niedowierzania! Królowa Elżbieta II po raz pierwszy w historii przyszła na pokaz mody! Czyj?

Królowa Elżbieta II


Na czyj pokaz mody przyszła Królowa Elżbieta II?

Czegoś takiego jeszcze nie było! Królowa pierwszy raz wzięła udział pokazie mody. Elżbieta II pojawiła się na prezentacji kolekcji młodego londyńskiego projektanta Richarda Quinna.

Królowa zasiadła w pierwszym rzędzie obok słynnej redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue’aAnny Wintour. Ubrana w klasyczną błękitną garsonkę ozdobioną kryształkami, pasującą do niej spódnicę i długie czarne rękawiczki Elżbieta wyróżniła się na tle zdecydowanie bardziej nowocześnie ubranych widzów pokazu.

Noszące kwieciste sukienki, kombinezony i… kaski motocyklowe modelki przemaszerowały przed królową w rytm remiksu ścieżki dźwiękowej z serialu Twin Peaks. A władczyni przyglądała im się z wyraźnym zainteresowaniem. Po zakończeniu pokazu królowa nie spieszyła się z oklaskiwaniem projektanta, ale za to wręczyła mu ufundowaną przez siebie nagrodę dla najlepszego brytyjskiego projektanta.

Książę Karol przyłapany na gorącym uczynku! Już dobierał się do korony królowej Elżbiety II!

Królowa Elżbieta II nie oszczędza Meghan Markle! Wyciekła cała lista uwag do przyszłej księżnej

Szykuje się rewolucja na królewskim dworze! 92-letnia Królowa Elżbieta II wreszcie podjęła decyzję o swojej abdykacji i wybrała swojego następcę!

Czy podziwiasz brytyjską królową Elżbietę II?



Komentarzy: 1


Gość | 21 lutego 2018, 03:31

Jak mozna rozmawiac z krolowa patrzac na nia przez ciemne okulary?! Tak wyglada brytyjska oglada niby wielkich dam, ktore pouczaja innych!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×