Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

Małgorzata Socha najlepiej ubraną gwiazdą na pokazie Łukasza Jemioła! Tu wszystko jest perfekcyjnie dobrane!

Małgorzata Socha stylizacja pokaz Jemioła


Kreacja Małgorzaty Sochy na pokazie Łukasza Jemioła 2017

Ostatnio czas w życiu Małgorzaty Sochy wypełnia córka Basia. Gwiazda na początku roku po raz drugi została mamą, a radosną wiadomość przekazał do mediów… Łukasz Jemioł. Czy gwiazda ma to projektantowi za złe? Wprost przeciwnie! Aktorka chętnie nosi kreacje od Jemioła, a prywatnie nazywa go „idealnym wujkiem” dla swoich dzieci, dlatego też nie mogło zabraknąć jej na dzisiejszym pokazie kolekcji ubrań na wiosnę i lato 2017.

Socha zaprezentowała się bardzo stylowo. Zaryzykujemy nawet, że była to najlepsza stylizacja tego wieczoru. Małgorzata wystąpiła satynowej sukni Isabel Marant w kolorze „zgaszonej” zieleni, na którą narzuciła skórzaną kurtkę w łaty od Łukasza Jemioła. Dobrała do niej sandałki i torebkę Valentino z wężowym wzorem na złotym pasku. Lekki makijaż ze złotymi cieniami i cielistą szminką w rolach głównych, pięknie skomponowały się z całością.

Dokładnie tak wyobrażamy sobie luksusowy look. Dla porównania zobaczcie też, jak ubrały się siostry Sara Boruc i Ines Mannej – tutaj.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Marcelina Zawadzka, Jessica Mercedes, Małgorzata Socha, Maja Sablewska [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Socha - pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2017

Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2017

Makijaż Małgorzaty Sochy

Makijaż Małgorzaty Sochy

Torebka Valentino Małgorzaty Sochy

Torebka Valentino Małgorzaty Sochy

Kurtka w łaty Małgorzaty Sochy

Kurtka w łaty Małgorzaty Sochy

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?Komentarzy: 1


Gość | 22 marca 2017, 03:23

Piękna


Dodaj komentarz
×