Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Kardashianka na Lazurowym Wybrzeżu w kostiumie kąpielowym polskiej marki! Znamy markę i cenę

Kourtney Kardashian Good Save Queen


Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki

Wielka to radość widzieć, jak polscy projektanci zdobywają wielki świat show-biznesu. Polacy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród zagranicznych gwiazd. Ogromną fanką polskich marek jest między innymi Gigi Hadid. Modelka uwielbia stylizacje marki Kreist, tworzone przez Krzysztofa Stróżynę. Pamiętamy ją w kosmicznym różowym kombinezonie.

Amerykańska topmodelka w metalicznym różowym kombinezonie od polskiego projektanta!

Zagraniczne gwiazdy szczególnie latem upodobały sobie również projekty God Save Queens, zwłaszcza piękne kostiumy kąpielowe. W swoich garderobach mają je Kylie Jenner i sama Kim Kardashian. Ostatnio do fanek polskiej marki dołączyła kolejna z sióstr Kardashian – Kourtney. Z jej profilu wiemy, że aktualnie atrakcyjna celebrytka odpoczywa na Lazurowym Wybrzeżu, w towarzystwie swojego chłopaka.

Widzimy zdjęcia, na których wdzięczy swoje zmysłowe ciało przyodziane w kostium polskiej marki modowej! Jest to czarny kostium God Save Queens z odblaskowymi gwiazdkami. Strój pochodzi z kolekcji NYMPH i kosztuje 379 złotych.

Prawda, że wygląda szałowo i światowo?

Kourtney Kardashian z arabskim przystojniakiem w Saint Tropez. Na plaży wygląda lepiej niż Kim Kardashian, za to on… Ciacho!

Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki

Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki

Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki

Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki

Kourtney Kardashian w Saint Tropez

Kourtney Kardashian w Saint Tropez

Kourtney Kardashian czy Victoria Beckham – która ładniejsza?Komentarzy: 2


Asia | 12 lipca 2017, 20:54

Bo polskie to dobre. 😉 pewnie nawet nie mają pojęcia gdzie lezy polska no ale. 😀 dobrą reklamę robią tej firmie. 😀 niech noszą. ona ma chyba najlepsza figurę ze wszystkich siostr. Tak powinno być, że tylko jakieś diety, iqgreen żeby zrzucić zbędne kilogramy a nie silikony w cycki i tyłek… i to tak by wyglądało to mega nienaturalnie.


ZOSIAGość | 12 lipca 2017, 16:16

Tym polskim wariatka celebrytkom to w głowach się psuje ja z dzieckiem na onkologii spędzamy wakacje a te się prześcigają buty po 6 tysiecy
Pustaki
Zaprosiła bym tu taka Kożuchowska to by jej się w głowie poukladało moment


Dodaj komentarz
×