Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Julia Wieniawa błyszczała na premierze „Kobiet mafii”! Dosłownie! Taka dbałość o szczegóły zasługuje na oklaski

Julia Wieniawa


Złota Julia Wieniawa w srebrnej sukni

Julia Wieniawa wyglądała na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi po prostu bajecznie! Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w mieniącej się w srebrnej sukni bez ramiączek, uszytej z materiału dającego holograficzny efekt. Przed zimnem odsłonięte ramiona Julii chroniła krótka biała puchówka o nowoczesnym kroju.

Uwagę przyciągała pasująca do kurtki mała biała torebka. Ten drobny dodatek luksusowej marki Balanciaga kosztuje prawie 4000 złotych! Nieźle, jak na torebkę, w której z trudem zmieści się telefon, puder i szminka.

Ale w looku Wieniawy ważny był nie tylko strój i dodatki, ale też piękny makijaż, który – UWAGA! – nie ograniczył się tylko do ślicznej buzi aktorki. Rozświetlacz z połyskującymi drobinkami w kolorze miedzianym podkreślał kości policzkowe i nos aktorki oraz pokrywał jej ramiona i dekolt. Tak umalowana Julia wyglądała, jakby była odlana ze złota!

Gwiazdy na premierze filmu „Kobiety mafii”: Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Olga Bołądź, Sarsa

Przygotujcie się na szok! Kasia Warnke na premierze „Kobiet mafii” pokazała swoją nową, bardzo drapieżną fryzurę!

Julia Wieniawa zdradziła kulisy nowego show, w którym wystąpi z Antkiem Królikowskim! „To było silniejsze od nas” [WIDEO]

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×