Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Króliczek Playboya? Nic bardziej mylnego! Serialowa gwiazda w najodważniejszej kreacji na imprezie magazynu dla dorosłych

Klaudia Halejcio cycki


Dekolt Klaudii Halejcio na imprezie Playboya

Klaudia Halejcio bez wątpienia jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Jednak zdecydowanie to życie uczuciowe Klaudii ekscytuje media bardziej niż jej role aktorskie.

W 2014 roku zjawiskowo piękna Klaudia związała się ze swoim partnerem z Tańca z Gwiazdami, Tomaszem Barańskim, jednak ich związek długo nie przetrwał i pod koniec zeszłego roku aktorka potwierdziła informację o rozstaniu. Ostatnio Klaudia nie pojawiała się oficjalnie w męskim towarzystwie. Doperio w maju została przyłapana przez paparazzi w knajpce, w której była w towarzystwie tajemniczego przystojniaka, zatem może była z nowym chłopakiem?

Klaudia Halejcio znalazła nową miłość? Pozuje w ramionach przystojnego aktora: „Taki poranek”

Klaudia Halejcio i jej piersi

27-letnia Klaudia Halejcio uwielbia modowe eksperymenty. W ubiegłą niedzielę aktorka zaprezentowała się na Warsaw Fashion Street w bardzo odważnej seksownej kreacji. Jej głęboki dekolt pojawił się prawie na wszystkich portalach i był tematem gorących rozmów kuluarowych. Dziś natomiast Halejcio pojawiła się na imprezie Playboya.

Aktorce nie można odmówić odwagi i modowej kreatywności. Dzisiaj, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie fotoreporterzy wręcz oszaleli. Aktorka swoim wyglądem przyćmiła pozostałe gwiazdy. Klaudia na imprezie Playboya zaprezentowała się w długiej białej sukni, która fenomenalnie  uwydatniła jej szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Zwiewny krój i długi rozporek zrobił furorę odsłaniając dyskretnie opalone nogi aktorki. Jednak największym hitem kreacji ponownie okazał się spektakularny dekolt, który właściwie odsłonił cały apetyczny biust celebrytki.

Jedno jest pewne, gdyby Klaudia Halejcio zgodziła się na sesję dla Playboya, nakład magazynu rozszedłby się zapewne jak świeże bułeczki i trzeba by było robić dodruk. Czekamy na okładkę.

[NA ŻYWO] Gwiazdy na imprezie Playboya: Edyta Herbuś, Ola Ciupa, Aleksandra Szwed, Mateusz Banasiuk, Karolina Nowakowska

Klaudia Halejcio na imprezie Playboya

Klaudia Halejcio na imprezie Playboya

Klaudia Halejcio na Warsaw Fashion Street 2017

Klaudia Halejcio na Warsaw Fashion Street 2017

Podoba ci się styl ubierania Klaudii Halejcio?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×