Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Kinga Rusin zwiedza Oceanię i… Aż trudno w to uwierzyć! Wygląda niczym księżniczka z filmów Disneya

Kinga Rusin jak Vaiana z filmu Disney'a


Kinga Rusin jak Vaiana na wakacjach

Ukochany zabrał ją w podróż marzeń i wygląda na to, że Kinga Rusin doskonale się na niej bawi. Para wyleciała kilkanaście dni temu by zwiedzać Oceanię i przylegające do niej wyspy – dziennikarka chwali się zdjęciami na Instagramie, zasypuje fanów informacjami na temat swoich zagranicznych wojaży i wygląda piękniej niż zwykle.

Jej wakacyjne stylizacje są naturalne, a Kinga skupia się przede wszystkim na tym, by czuć się swobodnie i być gotową na każdą ewentualność. Jedna rzecz zwraca jednak uwagę – na udostępnianych przez Rusin zdjęciach nie sposób nie dostrzec podobieństwa do pewnej bardzo odważnej księżniczki. Zgadniecie do której?

Kinga Rusin na egzotycznych wakacjach zachwyca swoim wyglądem i to bez makijażu!

Rozpuszczone, niedbale skręcone w loki włosy, brak makijażu, wieniec z kwiatów na szyi i uśmiech od ucha do ucha. Taki look bardzo upodabnia Kingę do najnowszej księżniczki, która zasiliła szereg Disney’owskich piękności: Vaiany z Motunui! Dzielna córka wodza wyrusza w epicką podróż poza granice rodzinnej wyspy, by zwrócić pogrążonej we śnie bogini jej serce i uratować swój lud – i chociaż Kinga na szczęście nie musi nikogo ratować, sami przyznajcie, że jej podróż jest równie epicka i pełna przygód!

Taka stylizacja bardzo jej zresztą pasuje i mamy nadzieję, że po powrocie do Polski zdecyduje się zachować z niej choć kilka elementów – takich jak bardzo szczęśliwa mina, na przykład!

Kinga Rusin i Marek Kujawa wzięli cichy ślub za granicą?!

Kinga Rusin jak Vaiana z filmu Disney'a

Kinga Rusin jak Vaiana z filmu Disney’a

Vaiana: Skarb Oceanu - Deviantart

Vaiana: Skarb Oceanu – Deviantart

Czy Kinga Rusin dobrze się ubiera?Komentarzy: 5


zik | 28 czerwca 2017, 21:28

No i na pewnoe jej ta dieta i iqacai w tym pomogły. Bo gdyby dalej miała te kilka kilogramów więcej to by nie wyglądała już tak fajnie. 😀 WIedziałą co robi odchudzajac się tak by mieć formę na lato. 😀 Ja postanowiła nie robić formy na lato tylko na lata i walcze dalej. ;P)


Gość | 28 czerwca 2017, 19:22

Ksiezniczka Buhaaaaaaabuhaaaaa


Gość | 28 czerwca 2017, 12:05

Najwieksza hipokrytka w polskim tak zwanym show ,krytykuje wszystkich!!!ktorzy wrzucaja zdjecia do internetu, a ostatnio widzimy tylko wielka!??p.Rusin-odruch wymiotny w tym momemncie


Gość | 28 czerwca 2017, 10:55

żenująca wyprawa sponsorowana bez ukochanego, dostał wilczy bilet bo nik nei oglądałby wakacyjnyhc ddtvn gdyby ta paść je rowadziła


Gość | 28 czerwca 2017, 09:20

na pierwszym planie męska, żylasta ręka. mało kobieca.


Dodaj komentarz
×