Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Kinga Rusin zna się na rzeczy! W tych boskich butach chodzi już od pięciu lat, a one nadal nie wyszły z mody! Wiemy gdzie je kupić i za ile!

Kozaki Kingi Rusin


Kinga Rusin chodzi w jednych kozakach od pięciu lat

Kinga Rusin to niekwestionowana ikona stylu i mody. Ma doskonałe wyczucie, wie co w trawie piszczy jeśli chodzi o najnowsze smaczki w świecie wybiegów, a swoją garderobę kompletuje tak, by wyglądać nowocześnie i kobieco. Wszystkie kobiety powinny brać z niej przykład, bo dziennikarka raczej nie zalicza wpadek i zbiera same komplementy.

Jak się okazuje, jest też również oszczędna. Od pięciu lat regularnie pokazuje się w tych samych kozakach. Przepiękne, sięgające kolana botki od Gianvito Rossi to szczyt elegancji, wygody i szyku. Pasują do większości outfitów, nadają się na zmysłowe sam na sam i na poranek w Dzień Dobry TVN.  sprawdzą się ze spodniami, z krótką sukienką, z obcisłą mini – buty jak marzenie!

Za tę przyjemność trzeba niestety zapłacić niemal sześć tysięcy złotych, ale jak widać jest to inwestycja na lata. Czas nie upływa, a one wcale nie wyszły z mody.

Chciałybyście takie mieć?

Córka Kingi Rusin żartuje ze swojej pięknej mamy! Wzięła udział w zabawnej wirtualnej grze!

Ponętna 46-letnia Kinga Rusin kusi jak osiemnastka w samym szlafroczku! Na jej widok nawet w listopadzie robi się gorąco!

Zmysłowa Kinga Rusin rozgrzewa swoim widokiem skostniałego z zimna Piotra Kraśko! W śnieżnym uniesieniu przeżywają wspólną przygodę!

Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?Komentarzy: 2


bbb | 4 grudnia 2017, 17:27

tylko z tą róznicą,że ona latem nosi te kozaki


ffff | 4 grudnia 2017, 17:24

dziubek jest ? jest


Dodaj komentarz
×