Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018

To dopiero luksus! Kasia Niezgoda w kreacji godnej Oscarów witała 2018 rok na wielkim balu dla biznesmenów na drugim końcu świata!

Kasia Niezgoda Sylwester 2017


Kasia Niezgoda spędziła Sylwestra 2017 na Filipinach

Kasia Niezgoda w 2017 roku ostatecznie pożegnała się ze swoim starym wizerunkiem. Ciemne włosy, krągła figura i zachowawcze stylizacje poszły do lamusa. Bizneswoman zaprezentowała nam nową siebie w blondzie, w kobiecych stylizacjach, kuszącą szczupłymi łydkami.

Jednocześnie Kasia stała się zdecydowanie aktywniejsza w mediach społecznościowych, w których dzieli się z fanami fotkami z podróży i drogimi stylizacjami. Ostatnim zdjęciem jakie Kasia wrzuciła  2017 roku jest oczywiście fotka z zabawy sylwestrowej, czyli ekskluzywnego balu dla biznesmenów na Filipinach. Na gorąca sylwestrową noc celebrytka założyła beżową i zwiewną kreację z gorsetową górą i tiulowym dołem.

Kreacja zachwycała, podobnie jak Kasia. Mamy nadzieję, że plotki o udziale pani prezes w Tańcu z Gwiazdami okażą się prawdziwe!

Gwiazdy spektakularnie zaszalały na Sylwestra! Zobaczcie przegląd genialnych fot z Instagrama!

Ale niespodzianka! Katarzyna Niezgoda pierwszy raz tak otwarcie o ślubie!

Niezwykle szczere wyznanie Kasi Niezgody! Zdradziła wstrząsające kulisy swojego sukcesu: „Zapłaciłam wysoką cenę”

 

Podoba ci się nowy wizerunek Kasi Niezgody?



Komentarzy: 5


Gość | 2 stycznia 2018, 15:27

Ale wieloryb – ja pierdziu!!!!!


Gość | 2 stycznia 2018, 15:25

A kto to do kuźwy nędzy jest że to to się produkuje i pcha przed kamery, moja ekspedientka w sklepie która waży mi kartofle wygląda 10%razy lepiej?


Gość | 2 stycznia 2018, 15:23

to to było, jest i będzie największą polską szkaradą – tylko nie wiem po co to się pcha przed kamerę, ja na jej miejscu zaszyła bym się w klasztorze, bez obrazy dla zakonnic!!!!!


Gość | 2 stycznia 2018, 08:25

Wielka, opierzona kura


Gość | 1 stycznia 2018, 16:31

W jej przypadku nie ma sie czy zachwycać i tak wyglada źle


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×