Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Eurowizja 2017: Kasia Moś na czerwonym dywanie w Hiszpanii! Zachwyciła w kreacji polskiej marki. Góra skromna, za to dół…

Kasia Moś w Hiszpanii Eurowizja 2017


Kasia Moś w Hiszpanii przed Eurowizją 2017

Kasia Moś tegoroczną Wielkanoc spędziła w Hiszpanii, gdzie uczestniczyła w koncercie promocyjnym przed Eurowizją 2017. Polka wystąpiła obok reprezentantów innych krajów – Albanii, Czarnogóry, Serbii i Bułgarii. Tuż przed rozpoczęciem części oficjalnej wokalistka przeszła się po czerwonym dywanie, na którym udzieliła kilku wywiadów zagranicznym mediom.

Reprezentantka Polski wybrała na „hiszpański wieczór” kreację projektu Mario Menezi – długą srebrną spódnicę i czarny, asymetryczny top. Zagraniczne serwisy zachwyciły się stylizacją Kasi:

Na czerwonym dywanie błyszczała i rozsyłała uśmiechy. Miss Eurowizji 2017 pochodzi z Polski? – komentuje Wiwibloggs

Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Podczas części koncertowej Kasia zaśpiewała dwie piosenki – konkursowe Flashlight oraz cover Arethy Franklin A Natural Woman.

Zobacz: W jakiej sukience Kasia Moś wystąpi na Eurowizji 2017? Gwiazda ujawniła szczegóły projektu

Występ Kasi Moś w Czechach

Prze Kasią Moś jeszcze występ promocyjny w Czechach. Już 20 kwietnia zaśpiewa Flashlight na imprezie w Pradze. Będzie to siódmy kraj, który Polka odwiedzi w ramach eurowizyjnej trasy promocyjnej. Dotychczas gościła już w Holandii, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Hiszpanii, na Łotwie i Ukrainie.

Eurowizja 2017 – kiedy występ Polski?

Eurowizja 2017 odbędzie się w dniach 9-13 maja. Polska wystąpi w pierwszym półfinale (09.05.2017) jako jedenasta, po reprezentacji Grecji.

Szanse Polski u bukmacherów

Aktualnie u bukmacherów Kasia Moś z piosenką Flashlight zajmuje 18. miejsce.

Zobacz: Eurowizja 2017: Kasia Moś na scenie nie będzie sama! Wiemy, z kim wystąpi w Kijowie

Kasia Moś w kreacji Mario Menezi na Eurowizji 2017 w Hiszpanii

Kasia Moś w kreacji Mario Menezi na Eurowizji 2017 w Hiszpanii

Kasia Moś z reprezentantką Serbii w Hiszpanii

Kasia Moś z reprezentantką Serbii w Hiszpanii

Kasia Moś z uczestnikami Eurowizji 2017 na imprezie w Madrycie

Kasia Moś z uczestnikami Eurowizji 2017 na imprezie w Madrycie

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 13


Sarko | 18 kwietnia 2017, 22:47

Moja pisownia jest jak najbardziej OK, więc tym się nie martwię. Pomartw się o siebie lepiej, bo wypisywanie bzdur na portalach i dokopywanie innym świadczy o ogromnych kompleksach i słabościach.


Obserwator | 18 kwietnia 2017, 21:53

Do Gość | 18 kwietnia 2017, 20:08: Tak jak ty, może pisać tylko ktoś pozbawiony nawet cienia kultury osobistej. I uważaj, co piszesz. Nie obrażaj innych. Chociaż…. dzieciom się wiele wybacza. (Po poziomie twojej wypowiedzi łatwo stwierdzić, że jesteś najwyżej z gimnazjum) Zanim zaczniesz zwracać innym uwagę, sprawdź, czy twoja pisownia nie jest przypadkiem zbliżona do rynsztoka, skoro już o tym wspominasz. I marny z ciebie detektyw. Swoje przemyślenia zostaw dla siebie.


Gość | 18 kwietnia 2017, 20:08

Obserwatorze, naucz się czytać. Przedmówca nie wychwalał Moś, napisał jedynie o głupocie fanki Szpaka, czyli twojej, bo to znowu ty we własnej osobie. A komentarz masz na poziomie rynsztoka.


Obserwator | 18 kwietnia 2017, 14:39

Nick „hahahaha” wybrałaś odpowiedni: jesteś śmieszna. Jeśli to prawda, co napisałaś o fance Szpaka, to świadczy to tylko o tym, że zainteresowanie Eurowizją i Mośką jest rzeczywiście zerowe. Sama sobie zaprzeczasz, wychwalając pod niebiosa Mosiową. Wygląda więc na to, że zainteresowane są dwie osoby: fanka Szpaka i nawiedzona fanka Mośki (o dziwnej orientacji, bo tak zachwyca się inną kobietą). A porównanie wyników z ubiegłego roku jest chyba naturalne? Oceniamy szanse i możemy mieć własne zdanie jako słuchacze i czytelnicy.


hahahaha | 17 kwietnia 2017, 23:53

Ta wariatka, co jest fanką Szpaka dalej hejtuje zmieniając nicki. To dopiero trzeba mieć nawalone w głowie. Skoro go tak kochasz, to może pisz pod artykułami dotyczącymi swojego idola. Ale jak widać niewiele już o nim piszą media, skoro ciągle wypisujesz pod artykułami o Moś.:DDDD


Gość | 17 kwietnia 2017, 21:34

Szpak już w kwietniu (przed konkursem) w ubiegłym roku miał najwięcej odtworzeń teledysku ze wszystkich uczestników:
https://www.youtube.com/watch?v=eLZLGw_ODEo. Mosiowa – niestety – na dnie. Zero zainteresowania. Jeśli ktoś przesłucha, to tylko raz i koniec. Tego nie da się słuchać. Może Polonia ją uratuje, ale wątpię.


Gość | 17 kwietnia 2017, 21:27

Drodzy redaktorzy! Jest u bukmacherów 21. Była na 22, ale odpadła Rosja i w ten sposób awansowała. NIE KŁAMCIE! Kto wam za to płaci? Bardzo nieładnie, że wprowadzacie w błąd czytelników. Dodatkowo w swoim półfinale wypada poza 10, więc jest na granicy… Co ciekawe – zaczęła spadać właśnie po występach promocyjnych. Ona się drze, nie śpiewa, całkowicie bez emocji. A co do tej kreacji…nie rozumiem zachwytu. Zwykła spódnica i bluzka. Żenujące jest to, że wdzięczy się, szczebioce i wygina, jakby miała 15 lat. Całkowicie jej odbija. Tylko niech tak nie zachowuje się w Kijowie!


Loli | 17 kwietnia 2017, 20:10

Jestem ciekawa kto jej sponsoruje te wszystkie wyjazdy promocyjne.


Gość | 17 kwietnia 2017, 12:04

No pewnie że lepsza od Szpaka-CHCIAŁABY BYĆ!!!!


Ona | 17 kwietnia 2017, 11:06

Najsłabsza piosenka! Z całym szacunkiem: tez tak myśle… pozdrawiam !


Ona | 17 kwietnia 2017, 11:04

Lepsza od Szpaka ! Wolne żarty ! Wszystko na ten temat…


Gość | 17 kwietnia 2017, 00:53

na pewno lepsza od szpaka:):):)


Gość | 17 kwietnia 2017, 00:52

Najsłabsza Polska piosenka. Ostatnio tak samo nietrafionym wyborem była Kopania. Mdła, nudna, bez charyzmy. Nie awansuje do finału.


Dodaj komentarz
×