Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Karolina Szostak z przystojnym partnerem na Elle Style Awards 2017! Wiemy kim jest tajemniczy mężczyzna!

Karolina Szostak na ELLE Style Awards 2017


Karolina Szostak na Elle Style Awards 2017

Na tegorocznej gali Elle Style Awards 2017 zaroiło się od lśniących blaskiem gwiazd. Wśród tych, które zaświeciły najjaśniej znalazła się również niezawodna Karolina Szostak. Gwiazda Polsatu po swojej spektakularnej metamorfozie usilnie zabiega o tytuł ikony stylu, zatem na tak prestiżowej imprezie nie mogło jej zabraknąć.

Tym razem Karolina Szostak ostro zaszalała! Wieczorową porą wskoczyła w welurowy bordowy szlafrok, z całych sił ścisnęła się szerokim paskiem w talii, rozchyliła uwodzicielsko swoje seksowne usta i szturmem ruszyła do Fortu Sokolnickiego. Na imprezę nie przybyła sama! Pięknej prezenterce towarzyszył przystojny tajemniczy brunet!

Jak udało się nam dowiedzieć jest to tylko bliski kolega Szostak z czasów szkolnych. Adorator jest fanem dziennikarki bowiem swoją obecnością uświetnił również premierę spektakularnego detoksu Karoliny. Zmysłowa Szostak nie odstępowała kolegi na krok, musimy przyznać, że razem stworzyli atrakcję wieczoru. Obecność przystojniaka u boku odwróciła lekko uwagę od jej stylizacji, która tym razem nie należała do spektakularnych. Całe szczęście szlafrok co jakiś czas się rozchylał, dzięki temu fotoreporterzy mogli wyłapać pięknie odchudzoną nogę prezenterki sportowej.

Na szczególną uwagę zasługują również długie lśniące włosy Karoliny, które w zestawieniu z bordową kreacją prezentowały się zjawiskowo. Makijaż oraz zmysłowa stopa Szostak osadzona w letnich sandałkach, również zrobiły na nas spore wrażenie.

Gwiazdy na ELLE Style Awards 2017: Agnieszka Woźniak-Starak, Klaudia Halejcio, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Sokołowska

Karolina Szostak na Elle Style Awards 2017

Karolina Szostak na Elle Style Awards 2017

Partner Karoliny Szostak na ELLE Style Awards 2017

Partner Karoliny Szostak na ELLE Style Awards 2017

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 6


Juśka | 13 października 2017, 18:00

Albo ten „szlafrok” dodał jej kilogramów albo się jej przytyło. Może powinna jednak brać to IQgreen, to przynajmniej będzie miała pewność, że nie przytyje. A ten partner? No nie wiem czy on taki przystojny.


Gość | 13 października 2017, 14:11

Kicz,uroda na poziomie Dody.


Gość | 13 października 2017, 14:09

Ładnie wygląda ale nogi to ma faktycznie fatalne


Gość | 13 października 2017, 08:54

Kiczowata Zydowka o kolkowatych nogach ,do tego te cyce jak nalesniki .


Gość | 13 października 2017, 07:31

Maksymilian Braun jakiś zdrowo szurnięty pisząc takie bzdury, że z całych sił ścisnęła się paskiem, ładnie schudła to i ma sie czym pochwalić . Polecam taki pasek na resztki mózgu jeśli takie są . Nie każdy może być „dziennikarzem” chociaż w tym przypadku to dużo za duże słowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gość | 13 października 2017, 01:31

nogę w kostce ma tak samo grubą jak w łydce ,te zachwyty są grubo przesadzone


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×