Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Skłócone ze sobą Justyna Steczkowska i jej siostra Agata na jednej imprezie! Stoczyły ze sobą pojedynek na stylizacje!

Agata Steczkowska, Justyna Steczkowska - Party urodziny, 10 lat (2017)


Justyna Steczkowska i Agata na Party 10 lat

Październik powoli dobiega końca, a wraz z nim kończy się jesienny sezon towarzyski na salonach. 10-lecie magazynu Party, które miało miejsce 19 października było zdecydowanie godnym uwieńczeniem tego okresu – na czerwonym dywanie zjawiła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu, by świętować razem z gazetą dekadę jej istnienia.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Justyny Steczkowskiej, pierwszej diwy polskiej sceny. Ciekawostką jest jednak, że na tej samej imprezie pojawiła się Agata Steczkowska, siostra gwiazdy – jak donoszą tabloidy, konflikt między nimi ostatnio się zaostrzył. Pojedynek na stylizacje pomógł go ostudzić?

Gwiazdy na 10 urodzinach gazety: Natalia Siwiec, Magda Gessler, Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz, Paulina Sykut [NA ŻYWO]

To zaskakujące, jak diametralnie różne były ich kreacje! Agata postawiła na prostotę i zdecydowała się na różową sukienkę z długimi, bufiastymi rękawami, luźną górą, pasem ściągającym talię i zwiewnym dołem. Kreacja kończyła się przed kolanem i ładnie zgrywała z rozpuszczonymi włosami Steczkowskiej. Makijaż miała jak zwykle oszczędny, a całość uzupełniła kolorową kolią. Delikatne szpilki w kolorze pudrowego różu zamknęły look.

Justyna, co było do przewidzenia, jak zwykle nie zawiodła i postarała się, by nic nie odwracało uwagi od jej kreacji. Mamy więc do czynienia z klasycznym makijażem – ciemne oko, mocno podkreślone, czerwone usta – i prostą fryzurą. Bez wątpienia stanowiły one jedynie dopełnienie do spektakularnej, koronkowej kreacji, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood.

Odważne rozcięcie sukni sięgało niemal do biodra artystki, odsłaniając zgrabną nogę i ukrytą pod wierzchnią spódnicą spódniczkę mini. Koronkowa góra prześwitywała w sposób, który bez wątpienia przyciągał wzrok i odsłaniała biustonosz gwiazdy. Godne uwagi są również rękawki 3/4, kwieciste wzory na wykończeniu górnej spódnicy i złota kopertówka, którą Justyna ożywiła nieco czarną, rockową stylizację. Całość zamknęła z przytupem – bordowymi koturnami.

Która bardziej wam się podoba? Słodka Agata czy drapieżna Justyna?

Agata Steczkowska rozczarowana postawą Justyny: „Rzeczywistość zweryfikowała jej plany”

Justyna Steczkowska - Party urodziny, 10 lat (2017)

Justyna Steczkowska – Party urodziny, 10 lat (2017)

Agata Steczkowska - Party urodziny, 10 lat (2017)

Agata Steczkowska – Party urodziny, 10 lat (2017)

 

Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?Komentarzy: 1


gracja | 23 października 2017, 17:30

Ta siostra jakaś dziwna jest. Wywleka rodzinne sprawy i jeszcze Justyna jest w to wplątywana. Nie rozumiem tego naprawdę.


Dodaj komentarz
×