Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Zjawiskowa Jolanta Kwaśniewska pokazała się w czadowym płaszczu i rozczuliła tym Łukasza Jemioła!

Jolanta Kwaśniewska i Łukasz Jemioł


Jolanta Kwaśniewska w płaszczu Łukasza Jamioła

Jolanta Kwaśniewska została pierwszą damą 23 grudnia 1995 roku. Natychmiast zachwyciła wszystkich Polaków swoją wybitną urodą, inteligencją i fenomenalnym wyczuciem stylu. Jej wszystkie stylizacje z zagranicznych podróży, ale też te codzienne, były zawsze szeroko komentowane w mediach. Jolanta Kwaśniewska zapisała się jako ikona stylu, i żadna kolejna pierwsza dama, nie ma przy niej żadnych szans!. Gdy Kwaśniewska przestała pełnić urząd pierwszej damy, zaczęła doradzać innym kobietom, jak się ubierać i zachowywać. Kto dziś nie pamięta słynnej porady, jak jeść bezę?

Jolanta Kwaśniewska obecnie dość rzadko pokazuje się publicznie i raczej omija czerwone dywany. Jednak jej dostojna osoba nadal budzi wiele emocji. Tym razem byłą pierwszą damą zachwycił się znany projektant gwiazd Łukasz Jemioł. Projektant opublikował na swoim profilu zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej, na którym małżonka byłego prezydenta ma na sobie piękny kaszmirowy bezowy płaszcz. Pod zdjęciem, szczególna uwagę zwraca komentarz Jemioła.

Cenię panią prezydentową od lat i jestem dumny, że wybiera rzeczy z moich kolekcji – pisze Jemioł na Instagramie pod zdjęciem byłej pierwszej damy w kaszmirowym płaszczu z kapturem z kolekcji premium.

Faktycznie, Jolanta Kwaśniewska wygląda genialnie! Jasny płaszcz zestawiła z bluzką w pepitkę i czarnymi prostymi spodniami. Do tego drobna biżuteria, która niemal zawsze pojawia się w stylizacjach prezydentowej. Jesiennie i z klasą. Zachwytu, poza projektantem, nie kryją także inni internauci.

  • Rzeczywiście, „klasa” – to hasło, które pojawia się najczęściej
  • Najpiękniejsza i najbardziej elegancka pod każdym względem pierwsza dama
  • Ona jest zachwycająca!!
  • Najpiękniejsza modelka – to tylko część komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

Jolanta Kwaśniewska dzisiaj. Czym się zajmuje?

Aktualnie Jolanta Kwaśniewska zajmuje się głównie działalnością charytatywną. W swojej fundacji „Porozumienie bez barier” skupia się głównie na pomaganiu osobom starszym.

To moja misja. Jestem osobą, która ma szczęśliwe, poukładane życie, mam wspaniałą, kochającą rodzinę, wspierającego męża, fajne dziecko, jestem osobą spełnioną. Dlatego uważam, że powinnam dzielić się sobą i swoim czasem, by w jakiś sposób podziękować za ten dobry los. W związku z tym od tych 19 lat, nie oczekując na żadne nagrody, funkcjonuję z moim malutkim zespołem. Nasze projekty odnoszą sukces, bardzo wiele osób się w nie włącza – mówiła w rozmowie z WP Kobieta.

Ciekawostka może być fakt, że w ubiegłym roku na zlecenie se.pl przygotowano sondaż, na kogo Polacy zagłosowaliby w wyborach prezydenckich. W badaniu IBP okazało się, że wygrałaby właśnie Jolanta Kwaśniewska. Respondenci mieli do wyboru także Beatę Szydło, Ewę Kopacz, Monikę Olejnik, Annę Komorowską, Martę Kaczyńską i Agatę Dudę.

Pytano mnie o rady dla pani prezydentowej Marii Kaczyńskiej, potem dla pani prezydentowej Komorowskiej, teraz dla pani prezydentowej Dudy… Każda z nas ma jakąś filozofię bycia pierwszą damą. Moja była taka, a nie inna. Z ostatnich badań rzeczywiście wynika, że 60 proc. Polaków ocenia mój sposób funkcjonowania jako pierwszej damy bardzo wysoko. To najlepiej pokazuje, czego Polacy oczekują od pierwszej damy – komentowała była pierwsza dama w rozmowie z portalem wp.pl

Co wy na to?

Agata Kornhauser-Duda zawiodła Polki bo nie pojawiła się na Kongresie Kobiet? Honor uratowały byłe pierwsze damy!

Aleksander Kwaśniewski dosadnie skomentował życie erotyczne księcia Williama i księżnej Kate!

Katarzyna Bosacka poznała osobiście Agatę Dudę i jest nią rozczarowana! „Szkoda czasu”

Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama ma lepszy styl?Komentarzy: 10


Gość | 26 listopada 2017, 19:34

Piękna kobieta pomimo swoich lat tylkp głupiec może tak powiedzieć( stare babsko)


Gośćmala | 26 listopada 2017, 12:47

kobieta do tanca i do rozanca wzor


Gośćwera | 26 listopada 2017, 12:44

to nie szmatki to osobowosc pokora ciulu a od jej wnukow to wara jest dla 80% wzorem i nikt jej nie przebije


Gośćjdjjd | 26 listopada 2017, 03:51

Stare próżne babsko. Znana z tego, że jest żoną gościa, co za kołnierz nie wylewa.


Aga | 25 listopada 2017, 22:27

Piękna kobieta z klasą


Goscmania | 25 listopada 2017, 13:34

A wnuków jak nie było to i pewnie nie będzie….co tam szmatki w które się stroi….


Gość | 25 listopada 2017, 11:48

Próżne babsko !


Goscgrzyb | 25 listopada 2017, 10:35

piekna pierwsza dama tylko ona nas z klasą reprezentowała .zawsze będzie na nr1


Gość | 25 listopada 2017, 01:27

szyja tragiczna


Gość | 24 listopada 2017, 23:14

Najlepsza pierwsza dama ❤️


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×