Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

HOT! O tej sukience będą mówić wszyscy. Joanna Krupa w Hollywood piersi przesłoniła cienkimi paskami

Joanna Krupa na imprezie PETA 2015


Joanna Krupa na imprezie PETA 2015

Gdy ma się tak perfekcyjne kształty jak Joanna Krupa nic dziwnego, że chce się nimi pochwalić światu. Na oficjalną imprezę jednak nie wypada przyjść w mocnym negliżu. Długa suknia to obowiązek. Są jednak sposoby, by nieco nagiąć wymogi czerwonego dywanu  i pokazać trochę ciała. Jurorka „Top Model” je zna.

Joanna Krupa była jednym z gości urodzinowej imprezy PETA zorganizowanej, a jakże, w Hollywood. Organizacja walcząca o prawa zwierząt, z którą Joanna współpracuje od lat, obchodzi w tym roku 35-lecie istnienia. Joanna postanowiła uczcić tę okrągłą rocznicę w kreacji autorstwa Eliego Madi, projektanta pochodzącego z Kuwejtu.

Suknia poza tym, że błyszcząca, a więc idealna na czerwony dywan, jest także, mówiąc oględnie, bardzo skąpa. Ledwo zakrywa ponętny biust Joanny. Czy modelka inspirowała się równie odważnymi kreacjami koleżanek po fachu? Niewykluczone. Kreacja Elie Madi przywołuje bowiem skojarzenia z mocno wyciętymi i przezroczystymi sukniami Givenchy czy Charabel Zoe Couture, które na czerwonym dywanie prezentowały niedawno odpowiednio Beyonce i Jennifer Lopez.

Zobacz: Odważna sesja Joanny Krupy. W majtkach na boisku
Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×