Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Joanna Krupa na pokazie BIZUU jak Anna Lewandowska na Balu TVN! Która wyglądała seksowniej w czarnym kombinezonie?

Joanna Krupa i Anna Lewandowska, czarny kombinezon


Joanna Krupa na pokazie BIZUU

Niewątpliwie największą atrakcją wrześniowego pokazu nowej kolekcji BIZUU było pojawienie się seksownej do szaleństwa Joanny Krupy. Gwiazda TVN tym razem nie wystąpiła w seksownej długiej sukni, rodem z czerwonego dywanu z Cannes, ale i tak przyćmiła swoim blaskiem i niebywałą zmysłowością wszystkie obecne na pokazie gwiazdy.

Seksowna Joanna zaskoczyła dziś wszystkich wskakując w czarny, bardzo kobiecy kombinezon Roberta Czerwika. Prowokująca góra kreacji odsłoniła przepięknie wyrzeźbione ramiona modelki, natomiast odważne, bardzo spektakularne rozcięcie na przedzie do samego pasa, cudownie odsłoniło płaski brzuch i oczywiście apetyczny biust Joanny. Luźno muskające się po udach Krupy nogawki spodni, pobudzały zmysły obserwatorów, wywołując efekt sensualnej tajemniczości. Joanna wyglądała zachwycająco! Nie można było od niej oderwać wzroku. Ze zmysłowym lookiem Krupy przepięknie korespondowały jej stylowo ułożone długie blond włosy, w każdym calu perfekcyjny makijaż oraz subtelna biżuteria Lilou.

Czarny kombinezon Anny Lewandowskiej

Warto przypomnieć, że w zblizonym looku mogliśmy podziwiać ostatnio Anne Lewandowską na wielkim Balu TVN 2017. Trenerka podobnie jak Joanna, postawiła na czarny kombinezon Marlu, a właściwie czarne, dopasowane, satynowe spodnie z wysokim stanem i fikuśne body z zawadiackim żabotem i wycięciami po bokach.

Oceńcie sami która z nich prezentuje się korzystniej w czarnej kombinezonowej odsłonie.

Gwiazdy na pokazie BIZUU: Joanna Krupa, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży. Sponsorem pokazu była marka MARTINI. Indigo oficjalnym kreatorem manicure!

Joanna Krupa na pokazie Bizuu

Joanna Krupa na pokazie Bizuu

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska na wielkim Balu TVN 2017

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 5


karoola123 | 25 września 2017, 17:09

Joanna zdecydowanie lepiej


rapaasolka | 9 września 2017, 01:17

dżoana to przynajmmniej odpowiednio do okazji się ubrała. ja schudłam na tabsach iqgreen 12 kilo w dwa miesiące i jestem mega zadowolona. ale nawet gdyby mi sie nie udało to bym w życiu złotówki na lewą nie wydała żeby mnie pseudowspierała


Gość | 8 września 2017, 08:55

Dwie Zydowki ,jedna ze swiecaca twarza.


Gość | 8 września 2017, 08:54

Dżoana Kupa


Gość | 8 września 2017, 08:37

Krupa jest sztuczna


Dodaj komentarz
×