Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Oszałamiająca metamorfoza aktorki. Zwykle jest urocza i spokojna. W nowej sesji pokazała demoniczne oblicze i jest nie do poznania

Jessica Chastain na okładce magazynu W, listopad 2015 (fot. magazyn W)


Jessica Chastain na okładce „W Magazine”

Powiedzieć o niej aktorski kameleon, to za mało. Jessica Chastain to jedna z najbardziej plastycznych gwiazd z Fabryki Snów. Z równą łatwością wcieliła się w blondwłosą Celię w „Służących”, co mroczną Annabel  w horrorze „Mama”. Na czerwonym dywanie z kolei zawsze widzimy nienagannie ubraną, perfekcyjną gwiazdę, z charakterystyczną burzą rudych fal w hollywoodzkim stylu.

Jessica Chastain jest okładkową bohaterką najnowszego wydania magazynu „W”. Na pierwszej stronie pisma widzimy kobietę z czerwonymi włosami, z mocnym graficznym makijażem, obwieszoną biżuterią z czarnych koralików. „Niebezpieczna piękność„, pisze gazeta o Jessice, zachęcając czytelników, że w środku będą mieli do czynienia z aktorką, jakiej jeszcze nie widzieli.

Autorem utrzymanej w niepokojącym, nieco punkowym klimacie sesji jest jeden z najsłynniejszych współczesnych fotografów Steven Klein. Za doskonałe stylizacje, dzięki którym choć na chwilę zapominamy o tradycyjnym wizerunku aktorki, odpowiada Edward Enninful.

Jak wam się podoba Jessica Chastain w nowym wydaniu?

Zobacz także: Hit jesieni! Wzorzyste okrycia wierzchnie

Jessica Chastain na okładce magazynu W, listopad 2015 (fot. magazyn W)

Jessica Chastain na okładce magazynu W, listopad 2015 (fot. magazyn W)

 



Komentarzy: 1


Gość | 8 grudnia 2015, 16:18

Photoshop niech żyje!


Dodaj komentarz
×