Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Jennifer Lopez w zniszczonej bluzie za 3 tysiące złotych! Warta swojej ceny?

Jennifer Lopez w zniszczonej bluzie


Jennifer Lopez w czerwonej bluzie z kapturem

Jennifer Lopez kojarzy się nam głównie z eleganckimi, seksownymi kreacjami na miarę diwy obecnych czasów. W teledyskach, na koncertach, podczas wielkich wyjść, J.Lo zakłada na siebie ubrania od największych światowych projektantów. Na co dzień gwiazda nie stroni jednak od sportowych ubrań. W końcu Jennifer w wielu wywiadach podkreślała, że jest „zwykłą dziewczyną z blokowiska”, nawet zaśpiewała o tym w swoim hicie Jenny from the block.

Ostatnio pochwaliła się swoją najnowszą zdobyczą – czerwoną bluzą z kapturem, którą specjalnie dla niej zaprojektowała Irene Roth. Model jest drastycznie obcięty, dlatego swój look J.Lo uzupełniła o czerwoną bieliznę zasłaniającą zapewne wysportowany brzuch.

W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się rozbieżne opinie. Jedni są zachwyceni bluzą J.Lo, inni zaś krytykują jej wybór.

Warto zaznaczyć, że bluza, którą ma na sobie Lopez kosztuje ok. 3 tysięcy złotych i w ciągu 2 godziny po publikacji zdjęcia zniknęła z internetowego butiku amerykańskiej projektantki. To dopiero sukces.

Jennifer Lopez rozpieszcza Britney Spears! Wysłała jej wypasiony prezent!

Jennifer Lopez w pierwszej sesji z ukochanym dla prestiżowego magazynu! Pozują w łóżku i nie szczędzą sobie namiętności!

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Rihanna i Beyonce retuszują swoje słynne pośladki? Gwiazdy w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej!

Lubisz styl ubierania Jennifer Lopez?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×