Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wszyscy patrzyli tylko na ciążowy brzuch Evy Longorii. Ledwo zmieścił się w jej obcisłą pudrową sukienkę

Eva Longoria w ciąży pokazała brzuszek


Eva Longoria wystawiła ciążowy brzuszek na ściance

Od kiedy Eva Longoria wyjawiła, że jest w czwartym miesiącu ciąży i spodziewa się swojego pierwszego, długo wyczekiwanego dziecka, cały świat czujnie obserwuje jej kolejne kroki i z radością przygląda się coraz większemu brzuszkowi gwiazdy. Na początku maskowanie krągłości wychodziło aktorce całkiem nieźle, ale obecnie nie ma już szans na ukrycie swojego stanu i schowania go przed czujnymi oczami fotoreporterów. Nic więc dziwnego, że przestała próbować i z dumą obnosi się ze swoimi krągłościami.

Gwiazda pojawiła się na Costume Designers Guild Awards 2018 i zachwyciła swoją stylizacją na ściance. Od góry do dołu w stylowym, bardzo delikatnym różu, chwaliła się ciążowym brzuszkiem i zalotnie uśmiechała do aparatu. Wyglądała jakby właśnie opuściła bajkowy buduar – miała na sobie sukienkę do kolan z połyskliwej satyny i nieco dłuższą narzutkę z podobnego materiału, w niemal identycznym kolorze.

Stylizację uzupełniła przezroczystymi sandałkami na niskim obcasiku i delikatną biżuterią. Twarz jak zwykle oszczędnie pomalowana, promieniała radością i spokojem, a rozpuszczone włosy ładnie zamykały cały look.

Jak wam się podoba?

 

Czy podoba Ci się Eva Longoria?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×