Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Agnieszka Woźniak-Starak w stylu ETNO jak luksusowa wersja Pocahontas na Elle Style Awards 2017

Agnieszka Woźniak-Starak Elle Style Awards 2017


Agnieszka Woźniak-Starak na Elle Style Awards 2017

12 października odbyła się gala Elle Style Awards 2017. Tym razem impreza miała miejsce w Forcie Sokolnickiego w Warszawie, właśnie tam rozdano nagrody dla polskich gwiazd za najlepsze stylizacje roku, jak i dla największy trendseterów polskiego show-biznesu. Na evencie pojawiło się wiele dostojnych i pięknych polskich celebrytów. Wśród nich jak zawsze jasnym blaskiem świeciła Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazda TVN zaprezentowała się w pięknej czarnej sukni do ziemi, z prześwitującą górą i kolorowymi etnicznymi akcentami. Jej oryginalna kreacja jak zawsze wzbudziła zachwyt fotoreporterów, którzy nie mogli oderwać od niej wzroku. Najwyraźniej prowadząca show Azja Express jest nadal zainspirowana klimatami egzotycznymi, które znakomicie połączyła z elegancką klasyką.

Prezenterka do sukienki Mariusza Przybylskiego dobrała fikuśną czarna torebkę, rozpuściła swoje piękne jasne włosy i w perfekcyjnie zrobionym makijażu radośnie pozowała na ściance niczym luksusowa europejska Pocahontas.

Gwiazdy na ELLE Style Awards 2017: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Foremniak, Klaudia Halejcio, Jessica Ziółek, Katarzyna Sokołowska

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na Elle Style Awards 2017.

Agnieszka Woźniak-Starak na Elle Style Awards 2017.

Uważasz, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pasują do siebie?Komentarzy: 2


Gość | 13 października 2017, 13:41

Ta jak zwykle się szczerzy na tych ściankach jak głupia


Gość | 13 października 2017, 08:50

Zydowka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×