Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Emily Ratajkowski rozebrała się w „Vanity Fair”! Przy całej nagiej sesji okładka wypada bardzo grzecznie! Zobaczcie zdjęcia

Emily Ratajkowski


Emily Ratajkowski nago w Vanity Fair

Piękna modelka z polskimi korzeniami słynie z pięknego ciała, które chętnie i hojnie prezentuje w teledyskach, filmach podczas sesji zdjęciowych i na Instagramie.

Tym razem Emily Ratajkowski zapozowała nagusieńka dla hiszpańskiej edycji luksusowego magazynu Vanity Fair. Na pięknych, bardzo wysmakowanych zdjęciach widać Ratajkowski nagą lub ubraną tylko w cieniutkie figi.

Piękna modelka pręży się na pokrytej welurem sofie, leży w wannie, siedzi na podłodze osłaniając piersi rękami… Pomimo nagości, Emily wygląda zaskakująco niewinnie. Sprawia wrażenie, jakby pozowała do zdjęć ukochanemu, a nie fotografowi otoczonemu asystentami i stylistami.

Podejrzewamy, że piękna sesja dla Vanity Fair powiększy już i tak niemałą rzeszę fanów Ratajkowski.

Co za ciało! Jedna z najseksowniejszych kobiet świata wskoczyła w ubranie polskiej marki i pochwaliła się ponętnym biustem!

Zjawiskowa Emily Ratajkowski przez lata skrywała swoją wstydliwą historię! Dopiero teraz ją wyjawiła szokując szczerością! [WIDEO]

Ociekająca seksem Emily Ratajkowski pokazała swoje powalające zdjęcie z dzieciństwa! Coś przepięknego!

Podoba ci się Emily Ratajkowski?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×