Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Dziewczęca Edyta Herbuś na jesiennej ramówce Polsatu

herbus


Edyta Herbuś na ramówce Polsatu

Jesienią na antenie telewizji Polsat zobaczymy sporo nowości, ale zanim to nastąpi już dziś mogliśmy podziwiać największe gwiazdy telewizyjne na prezentacji nowej ramówki Polsatu. Na prezentacji oferty programowej nie zabrakło jednej z najseksowniejszych polskich aktorek Edyty Herbuś.

Edyta Herbuś jest tak piękna, że w jej wypadku to, co ma na sobie nie ma większego znaczenia. Dzisiejszego wieczoru zmysłowa gwiazda postawiła na kobiecą klasykę. Zaprezentowała się w pięknie skrojonym letnim białym garniturze w delikatną czarna kratkę. Zmyślnie skrojone spodnie,  znakomicie podkreśliły jej perfekcyjne kształty, rozbudzając zmysły obserwatorów.

Góra była już mniej tajemnicza. Marynarka wyeksponowała piękny biust tancerki, a czarny szeroki pasek podkreślił jej szczupła talię. Herbuś w bieli wyglądała niebywale efektownie. Jej rozjaśnione lekko włosy i delikatny makijaż nadały całości subtelnej dziewczęcości. Edyta wyglądała olśniewająco!

Brawo!

Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu: Krzysztof Ibisz, Jerzy Mielewski, Paulina Drażba, Karolina Szostak, Rafał Maślak, Katarzyna Dowbor[na żywo]

Edyta Herbuś - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Edyta Herbuś – konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Edyta Herbuś - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Edyta Herbuś – konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Czy lubisz styl Edyty Herbuś?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×