Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Cristiano Ronaldo ze swoim słodkim synkiem reklamują sportowe ciuchy! Chłopaki wyglądają rewelacyjnie!

Cristiano Ronaldo z synem


Cristiano Ronaldo z synem razem w reklamie

Gwiazdor Realu MadrytCristiano Ronaldo pierwszy raz został szczęśliwym ojcem siedem lat temu. Wówczas na świat przyszedł śliczny Cristiano Ronaldo Jr. Dumny tata jednak na laurach nie spoczął i spłodził kolejne dzieci. Cristiano wyjątkowo się rozkręcił, obecnie najlepszy napastnik na świecie jest ojcem aż czwórki dzieci: syna Juniora oraz bliźniąt urodzonych przez surogatkę i córki, którą urodziła piłkarzowi jego obecna dziewczyna Georgina Rodriguez.

Cristiano jest ogromnie dumny ze swoich potomków, szczególnie z najstarszego syna, który najwyraźniej poszedł w ślady wybitnego taty. Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo Jr, już czaruje swoimi umiejętnościami na boisku. Oprócz talentu sportowego chłopak odziedziczył po ojcu również urodę oraz zamiłowanie do błysku fleszy. Już kilka razy mały piłkarz wystąpił z tatą w komercyjnych reklamach, ostatnio chłopiec był twarzą luksusowych zegarków.

Obecnie boski Cristiano Ronaldo ponownie zaprosił swojego najstarszego syna do wspólnej reklamy. Tym razem panowie postawili na ubrania. Tata z synem wystąpili bowiem razem w reklamie nowej kolekcji marki odzieżowej należącej do Cristiano Ronaldo. Na cudnych zdjęciach widzimy więc chłopca z tatą, ubranych na sportowo. Chłopaki mają czadowe sportowe buty, modne dżinsowe spodnie i koszule.

7-letni Cristiano Junior to prawdziwy przystojniak! Podobnie jak znany tata fenomenalnie czuje się przed obiektywem.

Zobaczcie, jak czadersko wygląda Cristiano Ronaldo z synem w sportowym wydaniu!

Anna Czartoryska pokazała się bez makijażu i doprowadziła fanów do szaleństwa!

Młodziutka partnerka Cristiano Ronaldo pochwaliła się zdjęciami z hucznych urodzin!

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez szaleją z dziećmi na basenie! Eva i Mateo to wykapany tata!

Czy Cristiano Ronaldo jest seksowny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×