Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Seksowna Barbara Kurdej-Szatan na żywo w „The Voice of Poland” wskoczyła w niebieskie kimono i czarowała uczestników nagim biustem!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała piersi w The Voice of Poland


Barbara Kurdej-Szatan w The Voice of Poland

Barbara Kurdej-Szatan ku radości fanów i portali plotkarskich, z impetem powróciła do TVP! Aktorka ponownie jest współprowadzącą show The Voice of Poland. Z pewnością widzowie popularnego programu z utęsknieniem wyczekiwali odcinków live, bo właśnie podczas pierwszego z nich Kurdej-Szatan pojawiła się w zaskakująco seksownej odsłonie. Wystarczyła tylko chwila aby Basia oczarowała wszystkich uczestników oraz widzów sobotniego odcinka programu. Nawet seksowna Marcelina Zawadzka przy koleżance nie miała tym razem szans!

Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała się w widowiskowej, błękitnej sukni przypominającej japońskie kimo. Kreacja miała ogromny dekolt i imponujący rozporek.  Z cała pewnością w sobotni wieczór, w odcinku emitowanym na żywo, Basia przeszła samą siebie! Ze skromnej gwiazdy M jak miłość, przerodziła się w gorącego wampa, kuszącego swoją zmysłowością uczestników i jurorów. Wreszcie Basia mogła w całej okazałości pokazać swój aktorski talent. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy jej w takim ostrym wydaniu, i to jeszcze w TVP!

Aktorka tryskała seksem na wszystkie strony, była urocza i zabawna. Najwyraźniej to zmysłowe wcielenie i niebywale kobieca kreacja wyzwoliły w Basi śpiącego wcześniej demona seksu. Aktorka uwodzicielsko pozowała do zdjęć, machając suknią we wszystkie strony.

O uwagę widzów równie zawzięcie walczyła zaproszona jako gość specjalny Natalia Nykiel, jednak przy zmysłowej Basi wokalistka była bez szans!

Jak wam się podoba Basia w takim wydaniu? My jesteśmy na TAK!

Co on by bez niej zrobił! Michał Szpak o najważniejszej kobiecie w jego życiu!

Michał Szpak w dżinsowym kombinezonie promuje „The Voice”! Nie zabrakło pięknych, damskich bucików!

Gwiazdy w pierwszym odcinku „The Voice of Poland 8” na żywo: Michał Szpak, Marcelina Zawadzka, Barbara Kurdej-SzatanKomentarzy: 2


Xyz | 6 listopada 2017, 08:45

Co za dużo to niezdrowo !


Gość | 6 listopada 2017, 07:38

Jest ok… dopóki nie otworzy ust. Poza tym ma slaby warsztat aktorski, nadaje się tylko do tych reklam playa.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×