Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Zjawiskowo kobieca Joanna Przetakiewicz na konferencji programu „Azja Express 2”!

Joanna Przetakiewicz Azja Express 2


Joanna Przetakiewicz na konferencji Azja Express 2

Na dzisiejszej konferencji nowej edycji programu TVN Azja Express pojawiły się wszystkie gwiazdy, którym już 6 września zaczniemy kibicować. Wśród uczestników indyjskiej rywalizacji znalazła się również znana polska projektantka Joanna Przetakiewicz. Kompanem jej podróży będzie Łukasz Jakóbiak.

Gwiazdy na konferencji show TVN „Azja Express 2”: Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias, Marta Wierzbicka

Projektantka doskonale wie, że w Indiach nie będzie miała możliwości zaprezentowania się w pięknej seksownej kreacji. Zatem korzystając z okazji dzisiejszej konferencji Przetakiewicz założyła niebywale zmysłową i kobiecą czerwoną sukienkę La Manii, która w figlarny sposób odsłoniła jej piękne ramiona i dekolt. Kreacja miała bardzo ciekawe długie zwiewne rękawy, które sukni nadały oryginalnego, dość egzotycznego wyglądu. Niebanalny krój kreacji znakomicie podkreślił fenomenalna figurę projektantki.

ajwiększe zainteresowanie i zachwyt wzbudziły zabójczo zgrabne i pięknie opalone nogi uczestniczki Azji Express 2. W zestawieniu z czerwienią prezentowały się przepięknie. Do całości Przetakiewicz dobrała czarne delikatne sandałki, które uroczo podkreśliły jej zadbane i bardzo kobiece stopy.

Indyjska Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji „Azja Express 2”! Założyła fikuśne buciki

Joanna Przetakiewicz - Azja Express 2, konferencja

Joanna Przetakiewicz – Azja Express 2, konferencja

Stopy Joanny Przetakiewicz

Stopy Joanny Przetakiewicz

Jak podoba Ci się stylizacja Joanny Przetakiewicz?Komentarzy: 2


spinka | 24 sierpnia 2017, 10:23

zadbane i bardzo kobiece stopy – tak, szczególnie w za ciasnych bucikach…


Gość | 22 sierpnia 2017, 15:43

Zamiast rąk wystające palce stóp😉


Dodaj komentarz
×