Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Gwiazda na Pożegnaniu Lata złamała dress code, ale uwagę zwracało coś jeszcze! Jej pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek!

Anna Gzyra


Anna Gzyra w ciąży na Plejada Pożegnanie Lata 2017

Na Plejada Pożegnanie Lata wśród zgromadzonych celebrytek pojawia się Anna Gzyra. Serialowa aktorka zaskoczyła wszystkich swoją krwistoczerwona kreacją. Jako nieliczna całkowicie wyłamała się z narzuconego dress code, czyli bieli.

Okazuje się, że Anna Gzyra oczekuje narodzin drugiego dziecka. Wrześniowa gala to pierwsza impreza od dłuższego czasu, na której pojawiła się aktorka. Ciążowe krągłości gwiazdy serialu Pierwsza miłość są już bardzo widoczne, szczególnie w tak obcisłej kreacji! Gzyra ma już siedmioletnią córkę Helenkę:

25.10.2010 roku w poniedziałek nad ranem zostałam Mamą. Totalna eksplozja uczuć, miłości, radości. Taka przepiękna, malutka Kruszynka. Te pierwsze chwile kiedy Ją trzymałam i tuliłam, są jednymi z najpiękniejszych moich wspomnień w ogóle – napisała jakiś czas temu na swoim blogu.

Mężem aktorki jest Jakub Augustynowicz. Ślub wzięli trzy lata temu, w sierpniu 2014 r.

Zobaczcie w naszej galerii jaka Anna Gzyra prezentowała się w czerwieni na czerwonym dywanie.

Gwiazdy w bieli żegnają lato: Iwona Węgrowska, Kaludia Halejcio, Elżbieta Romanowska, Jessica Ziółek, Kasia Sowińska

Anna Gzyra w ciąży - Plejada Pożegnanie Lata 2017

Anna Gzyra w ciąży – Plejada Pożegnanie Lata 2017

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 2


Gość | 21 września 2017, 16:03

A kim jest ta wielka celebrytka?


Monia | 20 września 2017, 00:45

Dobra ale w białej kreacji tez mogła się pokazać… I tak byłby szum bo ciąża i tak. Więc dla mnie to akurat duża wtopa.. No ale urodzi, będzie na diecie, iqgreen i szybko wróci do figury sprzed ciązy i może za rok się poprawi i założy piekną biała suknię.


Dodaj komentarz
×