Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Pomarańczowa rewolucja na pokazie Macieja Zienia. Aneta Kręglicka i Edyta Herbuś prawie jak siostry

Edyta Herbuś i Aneta Kręglicka stylizacje


Edyta Herbuś i Aneta Kręglicka na pokazie Macieja Zienia

Na poniedziałkowym pokazie Macieja Zienia pojawiło się wiele gwiazd. Prawie wszystkie z nich świeciły pięknym blaskiem. Szczególnie zachwycająco na pokazie prezentowały się muzy projektanta, których jak wiemy Zień ma sporo.

Plejada gwiazd na pokazie Macieja Zienia: Małgorzata Rozenek, Edyta Herbuś, Aneta Kręglicka, Monika Olejnik

Dzisiejszego wieczoru szczególną uwagę fotoreporterów i zgromadzonych gości przykuwały dwie przepiękne kobiety. Zjawiskowo kobieca Aneta Kręglicka oraz zmysłowa do szaleństwa Edyta Herbuś.

Te dwie gwiazdy zaserwowały dziś gościom prawdziwą modową pomarańczowa rewolucję. Obie muzy zaprezentowały się w podobnych, biało-pomarańczowych stylizacjach. Do pomarańczowej góry gwiazdy dobrały długie, wąskie, fikuśnie skrojone białe spódnice z imponującym rozporkiem, który znakomicie uwydatnił zgrabne nogi obu pań. Pomarańczowo-białe barwy okazały się być hitem dzisiejszego wieczoru. Aneta Kręglicka kolejny raz pokazała swoją ogromną klasę, szyk i wyjątkowe poczucie estetyki. Jak zawsze wyglądała czarująco.  Edyta Herbuś przy byłej miss świata zaprezentowała się znakomicie. Aktorka postawiła na zachowawczy, klasyczny krój z drobnymi elementami kontrolowanej ekstrawagancji. Zaszalała jedynie z kolorem, jak się okazało bardzo trafnie. Obie gwiazdy w barwach soczystej pomarańczy wyglądały niezwykle apetycznie.

Sami zobaczcie i oceńcie, która z nich waszym zdaniem prezentuje się lepiej, dla nas obie panie są po prostu do zjedzenia.

Małgorzata Rozenek w szafirowej mini lśniła na pokazie Macieja Zienia

Aneta Kręglicka na pokazie Macieja Zienia

Aneta Kręglicka na pokazie Macieja Zienia

 

Edyta Herbuś na pokazie Macieja Zienia

Edyta Herbuś na pokazie Macieja Zienia

Lubisz Anetę Kręglicką?Komentarzy: 2


Gość | 13 czerwca 2017, 10:38

DWIE ZYDOWY I BEZGUSCIE


Gość | 13 czerwca 2017, 09:20

wstrętne te ich ubrania, co one nalozyly na siebie? Kręglicka prosto z plaży w pareo a Herbuś ze szmateksu


Dodaj komentarz
×