Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku na pokazie Gosi Baczyńskiej. Płaszczyk piękny, ale hitem są spodnie!

Agnieszka Woźniak-Starak - pokaz mody Gosi Baczyńskiej, zima 2017


Agnieszka Woźniak-Starak w lateksowych spodniach na pokazie

21 listopada w warszawskim Bristolu odbył się pokaz Gosi Baczyńskiej – jednaj z najpopularniejszych i najpłodniejszych projektantek w polskim świecie mody. Jej kreacje od lat zachwycają pasjonatki elegancji i wysublimowanego smaku, a najlepszym dowodem na jej projektancki geniusz jest księżna Kate, która podczas wizyty w Warszawie miała na sobie sukienkę właśnie z atelier Baczyńskiej.

Gwiazdy tłumnie zgromadziły się na czerwonym dywanie by podziwiać najnowsze propozycje od Gosi, a pośród znanych i lubianych nie mogło oczywiście zabraknąć Agnieszki W0źniak-Starak. Gospodyni Azji Express i tym razem nie zawiodła, udowadniając, że nawet w pozornie grzecznej stylizacji potrafi zawrzeć wiele współgrających ze sobą sprzeczności. Wystarczy tylko spojrzeć na jej płaszczyk. Góra była bardzo poprawna – sięgający do kolana płaszcz do pasa wyglądał bardzo poprawnie. Pazur tkwił jednak w wystrzępionych końcach i przykuwającym uwagę deseniu. Makijaż subtelny, biżuteria delikatna, włosy ułożone w urocze fale… I do tego wszystkiego mocno kontrastujące z anielską twarzą Agnieszki lateksowe spodnie, obcisłe niczym druga skóra. Świetnie podkreśliły szczupłe nogi Woźniak-Starak, a brokatowe szpilki to prawdziwy hit.

Trzeba przyznać, że Agnieszka wie jak zrobić imponujące wrażenie. Podoba wam się w takiej odsłonie?

Seksowna Agnieszka Woźniak-Starak wreszcie zdradziła skrywaną tajemnicę swojego boskiego wyglądu!

Agnieszka Woźniak-Starak oraz Natalia Siwiec są oczarowane metamorfozą Zosi Ślotały! Jednak komentarz Anny Lewandowskiej oddaje całą prawdę!

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Monika Olejnik, Roma Gąsiorowska

Uważasz, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pasują do siebie?Komentarzy: 2


GośćZDN. | 23 listopada 2017, 14:20

co za kretyn pisze z takim zachwytem o stylizacji Szulim? Niby CO W TYM TAKIEGO REWELACYJNEGO ?! To, co na sobie ma to nie płaszczyk, to wdzianko, a lateks… ? Nie wygłupiajcie się … Jedyny element wart zauważenia to… aparat na zębach, za które się wreszcie wzięła..


Czterdziestka piątka | 22 listopada 2017, 08:33

To ci dopiero szyk i klasa, elegancja z najniższej półki – wysiepany płaszcz i lateks modny wieki temu


Dodaj komentarz
×