Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Agnieszka Kaczorowska kusi niczym seksowna czarownica. Płaszczyk w sam raz na Halloween, ale usta to hit sezonu!

Agnieszka Kaczorowska w halloweenowej stylizacji na imprezie sportowej marki


Agnieszka Kaczorowska w halloweenowej stylizacji

Chociaż Polska ma swoje własne święto zmarłych, to nasi rodacy chętnie biorą udział w zabawach z okazji Halloween. Ta mniej refleksyjna, skupiona głównie na zabawie uroczystość ma wielu swoich zwolenników. Gwiazdy z polskiego show-biznesu co roku przebierają się i chwalą swoimi stylizacjami, a niektórym Halloween udziela się już na kilka dni przed! Agnieszka Kaczorowska udowodniła to na imprezie sportowej marki. Jej stylizacja nadawałaby się na elegancki wieczór wśród duchów!

Gwiazda, która niedawno otworzyła swoją szkołę tańca, na dobre zerwała już z wizerunkiem Bożenki z Klanu. Tańcu z Gwiazdami dała popis niesamowitych umiejętności i zdobyła szacunek widzów, a teraz bryluje na salonach i chwali się niesamowitą sylwetką. Płaszcz z połyskliwego, lakierowanego materiału który wybrała dokładnie podkreślił jej wąską talię i ramiona, świetnie pasował też do wysokich, szarych kozaków, ale prawdziwą furorę zrobił makijaż. Gwiazda wysmarowała skórę brokatowym rozświetlaczem, mocno zaznaczyła kości policzkowe, jednak całą uwagę skupiła na czarnych ustach. Takie kolory to hit tej jesieni, promowany przez wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Zaczesane do tyłu, potargane włosy dopełniły dzieła.

Jak wam się podoba? Według nas to hit!

 

Wnuczka Leszka Millera już wystroiła się na Halloween! Swoim przebraniem Monika wystraszyła internautów!

Ciężarna Katarzyna Zielińska kupuje dynie! Wiemy jak aktorka przygotowuje się na Halloween!

Gwiazdy na imprezie Halloween w przerażających stylizacjach: Jessica Mercedes, Julia Wieniawa, Jessica Ziółek, Dawid Woliński

Wybierasz się na imprezę halloweenową?Komentarzy: 3


Gość | 29 października 2017, 02:41

Ta Kaczorowska wygląda zupełnie jak Bożenka z Klanu!


GdzieWesele.pl poleca | 27 października 2017, 16:11

Niezbyt udana stylizacja!


Gość | 27 października 2017, 13:20

Yeah!


Dodaj komentarz
×