Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Agnieszka Kaczorowska w skromnym stroju guwernantki otworzyła swój interes życia! Z tych emocji aż założyła za dużą spódnicę

Agnieszka Kaczorowska szkoła tańca otwarcie


Agnieszka Kaczorowska otworzyła szkołę tańca

Agnieszka Kaczorowska dla większości widzów jest znana z roli irytującej Bożenki z serialu Klan. Po jej spektakularnym udziale w programie Taniec z Gwiazdami wszystko się zmieniło. Jej popularność znacznie wzrosła, natomiast widzowie zobaczyli w niej piękna seksowna kobietę, obłędnie poruszającą się na parkiecie.

Agnieszka Kaczorowska toczy wojnę ze zwycięzcą „Tańca z gwiazdami”?! O co chodzi?

Od tego czasu Kaczorowska kojarzona jest z tańcem, i to w mistrzowskim wykonaniu. Tancerka postanowiła  wykorzystać swoja rozpoznawalność i otworzyła w Warszawie własną szkołę tańca. Pierwsi uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach jeszcze we wrześniu.

Teraz większość czasu poświęca temu projektowi. Często jest na budowie, zamawia towary, dogląda majstrów, którzy remontują pomieszczenia gdzie będzie szkoła – mówił informator magazynu Gwiazdy.

Kaczorowska chce uczyć przede wszystkim dzieci, bo to z nimi ma najlepszy kontakt. Często można było ją zobaczyć w domach dziecka czy innych placówkach, gdzie dawała pokazy taneczne.

Postanowiła wykorzystać to doświadczenie. Szkoła będzie oparta na jej autorskim programie, który zakłada naukę tańca połączoną z elementami rozwoju osobistego – dodaje informator Faktu.

Marzenia się spełniają, Kaczorowska zakończyła prace nad projektem i uroczyście otworzyła swój taneczny biznes! Wyglądała jak prawdziwa szefowa. Biała bluzka i pudrowa spódniczka, która sprawiała wrażenie za dużej, może nie miały piór i cekinów ale nadały szyku i elegancji Kaczorowskiej. W tym stroju aktorka i tancerka prezentowała się znakomicie. Choć troszkę brakowało nam jej odsłoniętego seksownego ciała…

Trzymamy kciuki za sukces!

Odchudzona Agnieszka Kaczorowska na jesiennej ramówce Polsatu

Agnieszka Kaczorowska otworzyła szkołę tańca

Agnieszka Kaczorowska otworzyła szkołę tańca

Jak Ci się podoba stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×