Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Wystarczyło kilka minut i Agnieszka Hyży z kopciuszka zmieniła się w księżniczkę! Po rozczochranych włosach i dresie ani śladu! Jest za to kreacja godna Oscarów!

Agnieszka Hyży impreza magazynu Party


Agnieszka Hyży w czerwonej sukni

Agnieszka Hyży jest jedną z najpiękniejszych gwiazd w polskiej telewizji. Prezenterka Polsatu ma fantastyczne proporcje, nic więc dziwnego, że kilka lat temu wygrała konkurs miss, a bzika na jej punkcie ma słynny muzyk, Grzegorz Hyży, z którym od dwóch lat tworzą jedno z ulubionych małżeństw w polskim show-biznesie. Agnieszka, jak na bizneswoman przystało, nie ma za wiele czasu na przykładanie się do swoich stylizacji. Na co dzień nosi wygodne ubrania, bazowy mejkap i rozczochrane włosy, dlatego gdy tylko szykuje się na większą imprezę, odwiedza butik swojej ulubionej projektantki. Wystarczy jej kilka minut by zmienić się nie do poznania.

Ostatnio Agnieszka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem w przepięknej czerwonej sukni z rozszerzanym dołem. Krój podkreślił wszystkie atuty gwiazdy, a odważny kolor świetnie sprawdził się w zestawieniu z jej karnacją i kolorem włosów. W oscarowej stylizacji gwiazda będzie błyszczeć na urodzinowej gali jednej z gazet.

Swoje zdjęcie w obłędnej sukience, Hyży podpisała krótko:

Jest takie miejsce,do którego człowiek przychodzi rozczochrany i w dresie ….i po chwili staje się księżniczką,a raczej kopciuszkiem na balu.

Z tym kopciuszkiem to chyba trochę przesadziła. My tu widzimy piękną księżniczkę 🙂

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży w przełomowym wywiadzie! Pierwszy raz zabrali głos w sprawie poprzednich związków! „Chcemy tutaj publicznie oświadczyć, że…”

Agnieszka Hyży kipi seksem! Jej gorące zdjęcia w bikini na dmuchanym flamingu to prawdziwa torpeda! Nie pozuje sama

Agnieszka Hyży w czerwonej sukni

Agnieszka Hyży w czerwonej sukni

Agnieszka Hyży na co dzień

Agnieszka Hyży na co dzień

Lubisz styl ubierania Agnieszki Hyży?Komentarzy: 2


Gość | 18 października 2017, 13:28

Niech te zajecze przednie zeby skoryguje ,bo coraz bardziej jej wystaja ,wyglada jak stara baba.


Gość | 18 października 2017, 07:35

Szczerbata Zydowka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×