Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Agnieszka Chylińska nie jest już anorektycznym chłopcem z gimnazjum! Teraz wygląda jak „dzidzia piernik”!

Agnieszka Chylińska dzidzia piernik, futro


Nowe wcielenie Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska od kilku lat jest gwiazdą TVN. Jako jurorka zasiada w kolejnym już sezonie show Mam talent. W każdej edycji prezentuje się w nowej odsłonie. Często zmienia styl, kolor włosów i fryzury. Chylińska jednak przede wszystkim jest jeszcze drapieżną wokalistką rockową, kojarzoną z mrocznym wizerunkiem scenicznym.

Agnieszka Chylińska ponownie zmieniła swój look! Tym razem poszła na całość!

Chylińska od czasu początków swojej kariery, przeszła ogromną metamorfozę. Właściwie zmieniła w sobie wszystko i jest teraz nie do poznania. Jej przemiana twa nadal. Fani artystki martwią się o jej zdrowie bowiem Chylińska jest bardzo chuda. Jej niektóre zdjęcia są jak wołanie o pomoc. Sama piosenkarka porównywała się jakiś czas temu do Angeliny Jolie, która też schudła kilkadziesiąt kilogramów. Mówiła wówczas, że:

Prasa nie ma wstępu we wszystkie zakamarki mojego życia prywatnego i wielu spraw nie chcę komentować,  mam kolorowe życie na wierzchu, potem się okazuje, że nie wszystko jest do końca halo…

Szczupła sylwetka i eksperymenty wizerunkowe Chylińskiej, sprawiły, że z zadbanej, seksownej kobiety, Chylińska zaczęła zmieniać się w anemicznego chłopca w wieku gimnazjalnym. Fani artystki niejednokrotnie apelowali w komentarzach, aby zasięgnęła porady specjalisty, ponieważ jej wygląd rodzi mnóstwo obaw. Wygląda na to, że Agnieszka wzięła do serca komentarze, bowiem na nowym zdjęciu wygląda już zupełnie inaczej. Tym razem Chylińska z chłopca przeistoczyła się w przerysowaną dzidzię piernik!

Faktycznie jest lepiej?

Sopot Festival 2017: Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Jeszcze bardziej schudła?

Agnieszka Chylińska jak dzidzia piernik

Agnieszka Chylińska jak dzidzia piernik

Agnieszka Chylińska - Top of The Top 2017 Sopot Festival

Agnieszka Chylińska – wciąż chudnie

Agnieszka Chylińska ogoliła pół głowy

Agnieszka Chylińska ogoliła pół głowy

Czy Agnieszka Chylińska jest za chuda?Komentarzy: 16


Aga.Ch.N. | 12 października 2017, 12:15

Świetnie wygląda .zadbana kobieta a waga to tylko cyfry .


D.Gość | 22 września 2017, 19:14

W dzisiejszych czasach idealna figura, to taka jak teraz u Agnieszki. Dodatkowo – sporo z niej pożytku, bo jest oznaką zdrowia i wszystko można nosić, no i nogi do szyi, a to lubią faceci.


Ewa Gość | 22 września 2017, 18:52

Ja tez chce tak wyhladac


Gość | 22 września 2017, 18:51

Większość kobiet chciałaby mieć taką figurę jak teraz Pani Agnieszka. Wiadomo, że wygląda dobrze. Po co te głupie teksty, że za chuda. Jest szprycha i jest ok. Po prostu ubiera się na czarno i to ją dodatkowo wyszczupla.


Gość | 22 września 2017, 14:37

Kiedyś była za gruba i sporo osób przyzwyczaiło się do jej bardziej obfitego wizerunku, stąd różnica jest bardziej zauważalna. W szczupłej figurze wygląda super. Krytykują tacy, którzy sami nie mają idealnych figur i nie potrafią schudnąć. Agnieszka jak modelka!.


Gość | 22 września 2017, 14:31

Agnieszka w szczupłej sylwetce wygląda super. Po prostu laska. Jej szczupłość nie ma nic wspólnego z wyglądem anorektyczki. Wstyd dla dziennikarzy, którzy coś takiego sugerują. Niewiedza albo głupota.


Gość | 22 września 2017, 12:24

Chyba nie wiedzą państwo co oznacza określenie „dzidzia piernik”to stara kobieta która wystroiła się na młódkę. Pani Agnieszka jest młodą osobą i w tym futerku,w tym kolorze wygląda pięknie. Czy ma chodzić w burasach?


Gość | 22 września 2017, 11:41

Chylińska nigdy nie była piękną kobietą i tyle, ale chciała schudnąć to schudła. Na pewno że szczupłą sylwetką wygląda lepiej.


geolog | 22 września 2017, 09:22

K…a, jaka ona brzydka!!!


Fanka | 22 września 2017, 08:34

Jestem fanka Agnieszki jesli sie ma problemy w zyciu natury rodzinnej to jeden ma apetyt i wyglada o 10kg wiecej a drudzy nie maja apetytu i chudna co wcale nie oznacza ze maja anoreksje ludzie ogarnijcie sie. Agnieszka to ladna i madra kobieta wie co robi nie kazdy szczuply jest chory a jesli miala futro i dobrze przynajmniej kolor super


Km | 22 września 2017, 08:08

A moze bylo odwrotnie . Moze To pani wielonazwiskowa zalozyla to co Julia he ??


Gość | 22 września 2017, 06:52

Tia, każdy kto twierdzi inaczej jest zawistnym kretynem….Może poprostu myśli i widzi?


Gość | 22 września 2017, 05:54

Wygląda jak moja sąsiadka co na targu handluje dezodorantami…


Mia | 22 września 2017, 00:09

Jak dla mnie wciąż wygląda tragicznie. Ja eż się odchudzaąłm, stosowałam iqgreen ale jak uzyskałam już to co chciałąm to przestałam. Ona zaczyna powoli wyglądać tragicznie niestety…


Gość | 21 września 2017, 22:23

Chylińska wygląda znakomicie, a każdy kto twierdzi inaczej jest zwyczajnym zawistnym kretynem! Nigdy w całym swoim życiu nie wyglądała lepiej! Gartulacje!!


Gość | 21 września 2017, 19:16

co wy, pier.d.o.li.cie??? jaka ‚dzidzia piernik’??? wiecie w ogóle, co znaczy to określenie??? Agnieszka ma figurę na każdą stylizację i to, że od czasu do czasu zrezygnuje z glanów i czerni, NIC nie oznacza… te wasze brednie mają zwiększyć klikalność??? i tak prawie nikt tu nie zagląda 🙁


Dodaj komentarz
×