Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Agata Duda ubrała się jak prezent na finał Szlachetnej Paczki 2017! Jej stylizacja wcale nie jest taka skromna na jaką wygląda

Agata Duda Szlachetna Paczka 2017 kto dostał?


Agata Duda na finale akcji Szlachetna Paczka 2017

Agata Duda i Andrzej Duda przekazali za pośrednictwem wolontariuszy prezenty dla potrzebującej rodziny w ramach świątecznej akcji Szlachetna paczka. Para prezydencka zdecydowała się wesprzeć rodzinę, w której babcia samotnie wychowuje wnuki po śmierci ich mamy, która przegrała walkę z nowotworem.

Chłopcy są bardzo wdzięczni swojej babci, bardzo są z nią związani. Na tyle, na ile mogą, pomagają jej w codziennych obowiązkach, ale rodzinie jest bardzo trudno, ponieważ jedynym źródłem utrzymania tej rodziny są prace dorywcze babci, która też ostatnio podupadła na zdrowiu – powiedziała prezydentowa.

Agata Duda po raz kolejny nie tylko wzruszyła publiczność swoim przemówieniem, ale też zachwyciła niesamowitą klasą. Pierwsza Dama wybrała skromną, czarną suknię za kolano, z kokardą na prawym ramieniu, dzięki czemu Duda sama wyglądała jak stylowy prezent. Swoją kreację Agata uzupełniła o czerwone szpilki.

Po raz kolejny Duda udowodniła, że zasada mniej znaczy więcej zawsze jest trafiona.

Agata Duda już poczuła święta! Na finał szczytnej akcji ubrała się jak Kate Moss!

Agata Duda oczarowała Azjatów białą kreacją! Autorka tej sukni tylko nam opowiedziała o współpracy z Pierwszą Damą!

Promienna Agata Duda na obiedzie u pary prezydenckiej Finlandii! Prezydentowa wyglądała jak Elza z „Krainy Lodu”!

Czy Agata Duda ma dobry gust?Komentarzy: 2


Gość | 6 grudnia 2017, 10:17

Pierwsza dama wygląda rewelacyjnie, natomiast jej mąż???? Porażka!!!!


Izka | 6 grudnia 2017, 08:31

Trzeba przyznać, że obecna Pierwsza Dama ma klasę i umie podkreślić swoje atuty 🙂 Teraz to nie problem mieć szczupłą figurę w każdym wieku. Lekka dieta, iqacai, trochę ruchu i człowiek czuje się lepiej, a przy okazji może założyć co chce i wyglądać jak gwiazda.


Dodaj komentarz
×