Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Gwiazdy na prezentacji nowej kolekcji ZoZo Design: Natasza Urbańska, Honorata Skarbek, Hanna Lis, Misheel JargalsaikhanImpreza Zozo Design i Martini

W środę wieczorowa porą, biżuteryjna firma ZoZo Design zaprosiła znane gwiazdy na prezentację swoich nowych produktów. Błyskotki ZoZo od dawna cieszą się sporym uznaniem wśród gwiazd i polskich celebrytów.

W ZoZo Design znajdzie coś dla siebie zarówno nastolatka, gwiazda, jak i kobieta biznesu. Nic więc dziwnego, że na evencie pojawiła się plejada polskich gwiazd, która popijając luksusowe prosecco Martini z ekscytacją podziwiała biżuteryjne cacka. Oczywiście nie mogło zabraknąć pięknej ambasadorki marki Natalii Siwiec.

Na czerwonym dywanie pojawiły się: Natasza Urbańska, Honorata Skarbek, Zosia Ślotała, Karolina Gilon, Magda Modra, Marek Krupski, Sabrina Pilewicz, Ula Dębska, Hanna Lis, Misheel Jargalsaikhan, Jakob Kosel, Dorota Michałowska, Dorota Czaja i Kasia Paskuda.

Która gwiazda wyglądała najpiękniej?

Polskie WAGs razem na imprezie! Anna Lewandowska skradła szoł! [WIDEO]

Tylko u nas! Tak bawiły się gwiazdy na Restaurant Week z Martini! Dawid Woliński, Patricia Kazadi, Jessica Ziółek, Jakob Kosel

Alkoholowe przyzwyczajenia Królowej Elżbiety II wyszły na jaw!

Lubisz produkty Martini?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×