Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Po Złotych Globach 2018 gwiazdy zachwyciły na kolejnej imprezie: Mariah Carey, Nicole Kidman, Chris Hemsworth

Złote Globy x Instyle 2018 afterparty


Gwiazdy na imprezie po gali Złote Globy 2018

Tuż po wielkiej gali zorganizowanej z okazji 75 rozdania Złotych Globów dla najlepszych aktorów, aktorek, seriali telewizyjnych i filmów odbyło się huczne afterparty. InStyle i Warner Bros Studio we współpracy z zarządem Złotych Globów przygotowało dla celebrytów całonocny bankiet, gdzie mogli spokojnie porozmawiać o zwycięzcach, nagrodach i wydarzeniach, które towarzyszyły gali.

Na afterparty, podobnie jak na samych Złotych Globach, również obowiązywał umowny dress code związany z inicjatywą Time’s Up i hashtagami #TimesUp oraz #OnSundayWeWearBlack używanymi przez gwiazdy by wyrazić ich poparcie dla kobiet molestowanych seksualnie, wykorzystywanych w miejscach pracy i doświadczających przemocy na tle seksualnym.

Na czarnym – zgodnie z założeniem – dywanie pojawiły się najbardziej rozchwytywane nazwiska z amerykańskiego show-biznesu. Tym razem obyło się bez większych skandali: Diane Kruger miała na sobie co prawda biało-czarną kreację, ale Internauci i fani byli dla niej łaskawi. Poza Dianą na imprezie pojawiła się między innymi piękna Salma Hayek, wschodząca gwiazda Millie Bobby Brown i Nicole Kidman!

Kto jeszcze? Przekonacie się sami! Jak podobają wam się stylizacje gwiazd?

Dwayne „Rock” Johnson puchnie z dumy! Jego córka dostąpiła ogromnego zaszczytu podczas Złotych Globów!

W Hollywood aż huczy! Mariah Carey na Złotych Globach 2018 zajęła miejsce królowej kina! Jest skandal!

Blanca Blanco tłumaczy się z czerwonej kreacji na Złotych Globach! Jej komentarz rozwścieczył Internautów: „Zachowałaś się jak s*ka”

 

Co wolisz: Złote Globy czy Oscary?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×