Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Joanna Moro, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

TVP wiosenna ramówka 2018 kreacje gwiazd


Gwiazdy na wiosennej ramówce TVP 2018

Ramówka TVP to wydarzenie, podczas którego nie może zabraknąć gwiazd i celebrytów firmujących swoim nazwiskiem stację, w której mają angaż. Na imprezie nie brakowało zatem gwiazd wiodących seriali tj. M jak Miłość, Klan, Na dobre i na złe, oraz lubianych programów rozrywkowych.

Jakie niespodzianki szykuje dla nas TVP w sezonie wiosenno-letnim? Otóż, po przerwie z przytupem powraca ukochana przez widzów Rodzinka.pl, fani M jak Miłość też nie będą się czuli zawiedzeni, z kolei nowością stacji jest serial Leśniczówka, do którego piosenkę przewodnią nagrała Edyta Górniak – gwiazda wieczoru. Ponadto telewidzowie zobaczą wiele programów w nowych odsłonach – codzienne wydania Familiady, czy Jeden z dziesięciu w TVP1.

Na konferencję ramówki Telewizji Polskiej na sezon wiosna-lato 2018 przybyło wiele czołowych gwiazd stacji. Tego dnia na czerwonym dywanie można było zobaczyć m.in. uwielbianą przez widzów Julię Wieniawę wraz z Antkiem Królikowskim, Kaję Paschalską, Monikę Zamachowską, Marcelinę Zawadzką, Weronikę Książkiewicz, Joannę Racewicz, Joannę Moro, Maję Bohosiewicz, Annę Popek, uczestniczkę preselekcji na Eurowizję 2018 Ifi Ude, czy też zniewalającego Mikołaja Roznerskiego i stylową Małgorzatę Kożuchowską. Która gwiazda zaprezentowała się najlepiej, a która błyszczała najjaśniej?

Zapraszamy do naszej galerii.

Gwiazdy na premierze filmu „Kobiety mafii”: Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Olga Bołądź, Sarsa

Takiego reality-show w polskiej telewizji jeszcze nie było! W TVP gwiazdy opowiedzą o swoich chorobach!

Potężne zmiany w „Familiadzie”! TVP podjęła szaloną decyzję!

Polsat, TVN czy TVP – którą stację najczęściej oglądasz?Komentarzy: 6


Ola | 24 lutego 2018, 17:59

Pani Magda Ogórek wygląda SUPER


anna | 24 lutego 2018, 17:56

Tylko TVP inne się nie liczą


GośćJeżiszku:-) | 23 lutego 2018, 17:46

Górniak nudo, ja w białej zbroi, reszta też nie lepiej, ale rekord złego smaku w yborze kracji boiła Joanna Racewicz. Przykład na to, jak to jest być zaplatanym w zły projekt, gdzie zasobnośc tkaniny ściga się z bogatym printem. Pani Joanno, ratunek potrzebny od zaraz. Kierunek na Łukasz Jemioł. Nich Pani nie wtapia się w dżunglę!!!!


Ania | 23 lutego 2018, 15:38

ale cyrk , a PANI OGOREK ??? co to jest ?


Gość Niedzielny | 23 lutego 2018, 05:01

Telewizja rządowa propagandowa stacja


Gość | 23 lutego 2018, 01:19

Chyba raczej Adriana Kalska z jakimś bucem


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×