Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Gwiazdy THE VOICE OF POLAND promują ósmy sezon! Piękna Marcelina Zawadzka i Michał Szpak w kapeluszu debiutują w nowych rolach

The Voice 8 konferencja


The Voice of Poland 8 – zdjęcia z konferencji prasowej

Już we wrześniu na antenie TVP zadebiutuje ósma edycja programu The Voice of Poland. Producenci postanowili odświeżyć format o nowe twarze. W roli prowadzącej zobaczymy piękną i zdolną Marcelinę Zawadzką, która od kiedy została Miss Polonia zrobiła oszałamiającą karierę w show-biznesie. Z kolei w składzie trenerów zasiadł Michał Szpak, który sam na swoim koncie ma udział w programie talent-show, X-Factor, w którym zajął drugie miejsce. Michał może pochwalić się też wysoką oceną w innym konkursie – Eurowizji, na której wywalczył dla Polski rok temu trzeci najlepszy wynik w historii – 8. miejsce.

Na konferencji prasowej, która odbyła się po nagraniach do pierwszego odcinka przesłuchań w ciemno, pojawiła się pozostała obsada The Voice of Poland 8. Oprócz świeżynek nie zabrakło też doskonale znanych widzom twarzy – Marii Sadowskiej, Andrzeja Piasecznego, Tomsona i Barona, a także Tomasza Kammela i Macieja Musiała.

Jedyną gwiazdą, której zabrakło na konferencji była Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka niezmiennie pojawi się roli gospodyni popularnego muzycznego show.

Będziecie oglądać The Voice of Poland 8?

Edyta Górniak nie wystąpi w „The Voice of Poland” przez Dodę?! „Uczciwie muszę powiedzieć, że…” [WIDEO]

Trenerzy - konferencja The Voice of Poland 8

Trenerzy – konferencja The Voice of Poland 8

Prowadzący - konferencja The Voice of Poland 8

Prowadzący – konferencja The Voice of Poland 8

Czy oglądasz The Voice of Poland?Komentarzy: 4


PatkapolkoGość | 27 sierpnia 2017, 18:49

Czy naprawdę wszędzie musi być p.Zawadzka? Cała rodzina przestała oglądać m.in pnś, bake off no a teraz voice 🖓


zalosne pustaki z niepolskiej paki | 20 sierpnia 2017, 16:13

Schowajcie te pazury z masonskim symbolem V jak vendetta. To nie jest symbol pokoju, wiec zastanowcie sie czy chcecie tak sie ponizac.


Gość | 12 sierpnia 2017, 18:59

Ta stylistka Michała to jednak jest do bani, pierwszy odcinek a ta stylizuje go w zwykły podkoszulek czarny i czarne spodnie, ona sie na niczym nie zna , sama tez chodzi ubrana jak sprzataczka. Najlepiej ubrany był Tomek


Marcelina | 12 sierpnia 2017, 14:09

Edycja z Michałem Szpakiem będzie bardzo ekscytująca już nie mogę się doczekać !


Dodaj komentarz
×