Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Ambasadorzy centrów handlowych Pasaż Tesco na spotkaniu z fanami: Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Paulina KrupińskaGwiazdy na spotkaniu w Pasażu Tesco

Centra handlowe Pasaż Tesco zatrudniły do swojej najnowszej kampanii wizerunkowej, trzy gwiazdy – Małgorzatę Rozenek-Majdan, Paulinę Krupińską oraz Mateusza Gesslera. Ich zadaniem jest odświeżenie wizerunku sieci oraz zachęcenie klientów do zakupów.

Paulina Krupińska pełni rolę ekspertki w dziedzinie mody i urody, Małgorzata Rozenek-Majdan podpowiada jak ładniej i łatwiej urządzić dom, a Mateusz Gessler oprócz porad kulinarnych doradzi jak miło spędzić wolny czas z przyjaciółmi.

Chciałam być tym bliskim sąsiadem, być bardziej ludzkim człowiekiem niż tylko osobą publiczną. Współpracowałam z Pasażami Tesco i zawsze miło wspominam te spotkania z ludźmi, a teraz możemy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i możemy sprzedać kilka porad. Ta kampania zbliża ludzi – powiedziała nam Paulina Krupińska.

Pasaże Tesco zbliżają ludzi i bardzo mi się to podoba. To jest świetny sposób żebyśmy trafili do ludzi, pomogli im w niektórych momentach i też razem żebyśmy im pokazali, że wspólnie więcej można – dodał Mateusz Gessler.

Świetnie przygotowana kampania i hasło, które mnie przekonało do tego, że to jest rewelacyjny pomysł – Sąsiad na wyciągnięcie ręki – skwitowała Małgorzata Rozenek.

Za nami pierwsze spotkanie z gwiazdami. Zobaczcie jak wypadły Rozenek, Krupińska i Gessler na spotkaniu z fanami.

Gwiazdy radzą w kampanii centrów handlowych Pasaż Tesco

Małgorzata Rozenek - Pasaż Tesco 2017

Małgorzata Rozenek – Pasaż Tesco 2017

Paulina Krupińska - Pasaż Tesco 2017

Paulina Krupińska – Pasaż Tesco 2017

Czy często odwiedzasz Pasaże TESCO?Komentarzy: 1


Anonim | 6 września 2017, 13:26

Jak nisko trzeba upaść, żeby zostać „twarzą” spozywczaka?


Dodaj komentarz
×