Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler na premierze swojej wspólnej książki dla Pasaży TescoPremiera książki Rozenek, Krupińskiej i Gesslera

We wrześniu ubiegłego roku centra handlowe Pasaż Tesco zatrudnili do swojej kampanii wizerunkowej trzy gwiazdy – Małgorzatę Rozenek, Paulinę Krupińską oraz Mateusza Gesslera. Ich zadaniem jest odświeżenie wizerunku sieci i zachęcenie klientów do zakupów.

W dniu dzisiejszym odbywa się oficjalna premiera książki pod tytułem Poradnik sąsiedzki. Krupińska pełni w niej rolę ekspertki od mody i urody. Rozenek podpowiada jak ładniej i łatwiej urządzić dom, natomiast Gessler zajmuje się stroną kulinarną książki oraz doradztwem, jak w przyjemny sposób spędzić czas z przyjaciółmi.

Całą trójkę ambasadorów możecie znaleźć w Centrum Handlowym Gocław w Warszawie, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy poprosić o podpisanie książki. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

A tymczasem zapraszamy do przejrzenia galerii z tego wydarzenia znajdującej się poniżej!

Małgorzatę Rozenek złapała gigantyczna melancholia! Z tej okazji pokazała coś EXTRA!

Magda Gessler wchodzi na międzynarodowy rynek! Jej zagraniczna restauracja będzie prawdziwym hitem!

Tylko u nas! Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler połączyli siły! Co to za projekt? Wspólna książka!Komentarzy: 3


Sammieanisk | 25 marca 2018, 08:05

Сусталайф – полностью натуральные капсулы. Их состав невозможно воспроизвести синтетически. Ученые еще не смогли создать аналогов этого препарата.
http://bit.ly/2FhZ5b3 лекарство sustalife


Williamasson | 25 marca 2018, 01:23

Сезонная распродажа Ray-Ban по ценам производителя
http://bit.ly/2F23Wh1


Lincolnhip | 24 marca 2018, 16:34

http://bit.ly/2IcSgGn Очки Love покорили сердца модных блоггеров и селебрити. Чего только стоит Эмили Ратаковски, которая своим примером в инстаграмм, заразила поклонниц любовью к этому стильному аксессуару.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×