Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Gwiazdy na koncercie Przebój Lata 2017: Kayah, Margaret, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży

Przebój lata 2017 Polsat Kielce


Przebój lata RMF FM i Polsatu 2017 – gwiazdy na koncercie w Kielcach

Niedzielny wieczór trzydniowego festiwalu w kieleckiej Kadzielni Przebój Lata RMF FM i Polsatu zdominowały klimaty popowo-dyskotekowe. Koncert w Kielcach to zestaw najpopularniejszych wakacyjnych utworów, w tym konkursowe piosenki ubiegające się o główną nagrodę.

O nagrodę główną – Przebój lata rywalizowali m.in. Kayah z radosnym i tanecznym hitem „Po co”, Ewa Farna z najnowszym singlem „Bumerang”, który od czasu majowej premiery w sieci zanotował ponad cztery miliony wyświetleń, Margaret z hitowym „What You Do” czy Grzegorz Hyży z romantycznym „O Pani!”.

Debiutancką piosenkę „Dalej” zaśpiewała młodziutka finalistka „Idola” Karolina Artymowicz, Natalia Szroeder wystąpiła z „Zamienię Cię”, Mateusz Ziółko pokazał „Planety”, a Anna Wyszkoni zaprosiła nas do refleksji przy „Nie chcę cię obchodzić”. Na scenie pojawiło się także dwóch najlepszych DJ-ów w Polsce, czyli C-Bool z wpadającym w ucho, rytmicznym „DJ Is Your Second Name” i Gromee w duecie ze szwedzką wokalistką Mahan Moin.

Byli również goście specjalni. Hit „Tamta dziewczyna” uhonorowany już podwójnie diamentową płytą wykonała Sylwia Grzeszczak. Mnóstwo energii na scenie zapewnił niepokorny głos polskiej muzyki, czyli Agnieszka Chylińska. Prosto z Rosji zawitał natomiast duet Filatov & Karas, specjalizujący się w muzyce elektronicznej, duet zaprezentował remiks piosenki Imany „Don’t Be So Shy”, który podbił listy przebojów w większości krajów Europy, nową wersją przeboju „Tell It To My Heart” oraz „Time Won’t Wait”.

Muzyczne widowisko poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Darek Maciborek z radia RMF FM, a o doskonałą zabawę okraszoną dużą dawką dobrego humoru zadbał kabaret Nowaki.

Przebojem lata 2017 została piosenka „Nie chcę cię obchodzić” Anny Wyszkoni.

Gwiazdy na jesiennej ramówce programowej TVP: Małgorzata Kożuchowska, Magda Ogórek, Michał Szpak, Barbara Kurdej-Szatan

Paulina Sykut - Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Paulina Sykut – Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Karolina Artymowicz - Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Karolina Artymowicz – Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Kayah - Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Kayah – Przebój Lata Polsatu i RMF FM, Kielce 2017

Polsat, TVN czy TVP – którą stację najczęściej oglądasz?Komentarzy: 1


Ck8 | 8 września 2017, 23:07

Natalka Szroeder i Paulinka Sykut rewelacyjnie !!!


Dodaj komentarz
×