Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu: Edyta Herbuś, Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut, Karolina Szostak, Aneta Zając

Konferencja Ramówki Polsatu 2017


Jesienna ramówka Polsatu 2017

31 sierpnia telewizja Polsat, należąca do Zygmunta Solorza ogłosiła swoją jesienną ramówkę. Polsat przygotował dla swoich widzów kilka atrakcyjnych nowości. Najważniejszą nowością Polsatu będzie program przygodowy „Wyspa przetrwania”, oparty na francuskiej wersji słynnego „Survivora”. Wybrana w castingu szesnastka uczestników będzie zmagać się w ekstremalnych konkurencjach, przebywając na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi. Celem będzie przetrwanie na niej kilku tygodni, bo co kilka dni odpadać będzie kolejny zawodnik. Zwycięzca wygra 150 tys. zł. Program zastąpi słynne show „Taniec z gwiazdami”.

Odpowiedzią Polsatu na popularny format „Top model”, emitowany przez TVN, będzie program „Supermodelka Plus Size”, w którym poszukiwana będzie najlepsza modelka w rozmiarze XL. Uczestniczki oceni jury w składzie: Ewa Minge, Emil Biliński, Rafał Maślak i Ewa Zakrzewska. Program powstaje na licencji niemieckiego formatu „Curvy Supermodel”.

Telewizja Polsat postanowiła również wprowadzić do jesiennej ramówki nową obyczajową produkcję w odcinkach. Będzie to serial „W rytmie serca”, produkowany przez Tadeusza Lampkę, twórcę hitów TVP2: „M jak miłość” czy „Na dobre i na złe”. Opowiadać będzie o chirurgu, który z Warszawy przenosi się do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Jego obecność uruchomi także lawinę nieoczekiwanych zdarzeń. W serialu wystąpią m.in. Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej – Szatan, Piotr Fronczewski czy Małgorzata Foremniak.

Jesienią widzowie stacji zobaczą też drugi sezon reality-show „The Brain. Genialny umysł”, w którym nowym jurorem zostanie popularny youtuber Rezigiusz. Poza tym Polsat pokaże nowe serie programów „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Nasz nowy dom” oraz seriali „Przyjaciółki” i „Pierwsza miłość”. Z anteny nie zniknie też nieśmiertelny „Świat według Kiepskich”. W jesiennej ramówce Polsat będzie również transmitować cztery ostatnie mecze reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. Będą to spotkania z Danią, Kazachstanem, Armenią i Czarnogórą.

Na polsatowskim, czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy stacji: Edyta Herbuś, Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut, Karolina Szostak, Aneta Zając

52 letni Krzysztof Ibisz dostał nowy program! Dobra passa Piotrusia Pana trwa!

Edyta Herbuś - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Edyta Herbuś – konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Paulina Sykut - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Paulina Sykut – konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Karolina Szostak - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Karolina Szostak – konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Co wolisz: Polsat czy TVN?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×