Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Kto przyszedł na pokaz mody? Ola Ciupa, Macademian Girl, Mateusz Hładki…

Gwiazdy - pokaz Michalik & Węgrzyn wiosna/lato 2016


Gwiazdy na pokazie mody wiosna/lato 2016

Sezon imprez podczas których prezentowane są trendy na wiosnę i lato 2016 trwa. Wczoraj część gwiazd wybrała się na pokaz kolekcji znanej sieciówki (zobacz), a część uczestniczyła w prezentacji trendów wschodzącej polskiej marki modowej. Kogo można było spotkać na ściance?

Do zdjęć pozowały m.in. Ola Ciupa, Macademian Girl, Mateusz Hładki, Klaudia Wiśniowska, Agnieszka Ludwisiak-Wypior w ciąży, Dorota Michałowska oraz Agnieszka Wielgosz.

Która wyglądała najładniej? My stawiamy na Słowiankę Donatana.

Zobacz: Ola Ciupa w białym garniturze. Wyglądała bardzo stylowo

Ola Ciupa i Klaudia Wiśniowska, pokaz kolekcji Michalik & Węgrzyn (fot. ONS)

Ola Ciupa i Klaudia Wiśniowska, pokaz kolekcji Michalik & Węgrzyn (fot. ONS)Komentarzy: 5


Gość | 13 lipca 2016, 23:35

Potwierdzenie „dziwnej” działalności Pani Michalik można znaleźć w firmie pod którą się podszywa i przez którą zasponsorowane prezenty dla gości powyżej opisanego pokazu zamiast rozdać sprzedawała przez kilka tygodni na olx.pl oraz innych portalach ogłoszeniowych.

Działalność z przeszłości doczekała się nawet Fanpage’u
https://m.facebook.com/Anty-DS-Studio-491314297644748


Max | 20 czerwca 2016, 19:59

Witam, Chciałem przestrzec wszystkich przed Dagmarą Michalik: jest to oszustka, która w perfidny sposób naciąga ludzi- mi sprzedała sfałszowane vouchery weekendowe do Hoteli na terenie Polski i zagranicą, następnie zablokowała mój numer i nie myśli nawet o oddaniu pieniędzy. Informacja do potwierdzenia w firmie, która wystawia takie vouchery: http://www.rqs.one/ Wiadomo takie, że Pani Dagmara oszukała wiele innych osób także na inne sposoby. Proszę uważać na tą oszustkę.


Gość | 16 marca 2016, 20:14

to mocny wpis, ciekawe gdzie można znaleźć potwierdzenie?


Gość | 16 marca 2016, 19:24

Aga pięknie wygladasz kwitniesz duzo Zdrowka kochana


Gość | 16 marca 2016, 19:21

Brawo !!!Co za promocja pokazu warszawskiej oszustki pokroju Piotra Kaszybskiego.Ta kobieta jest poszukiwana przez policję i sady ma wiele spraw o oszustwa na ogromne sumy pieniędzy masakra jak mozna promować taka osobę ?


Dodaj komentarz
×