Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Gwiazdy na prezentacji perfum Avon Life stworzonych przez Kenzo Takadę [GALERIA]

Avon Life by Kenzo Takada pemiera


Gwiazdy na premierze perfum Avon Life

Gwiazdy kochają piękne zapachy, dlatego nie mogło ich zabraknąć na prezentacji perfum Avon Life stworzonych przez Kenzo Takadę. Wirtuoz stylu, który współpracuje tylko z najlepszymi markami, tym razem skomponował pachnidło dla potentata kosmetycznego. Z tej okazji odwiedził Warszawę i wziął udział w uroczystej premierze.

Na tak ważnym spotkaniu nie mogło zabraknąć gwiazd. Wśród gości spokaliśmy, m.in.: Martę Żmudę Trzebiatowską, Katarzynę Zielińską, Dorotę Wellman i Lidię Popiel. Spotkanie promocyjne poprowadził niezawodny Marcin Prokop.

Zobacz: Piękna Marta Żmuda Trzbiatowska na premierze perfum Avon Life. Wybrała suknię od ulubionej projektantki Dominiki Kulczyk

Zapach Avon Life

Avon Life to luksusowy kwiatowy zapach. W wersji dla niej łączy w sobie elegancję irysa z czarującą słodyczą lilii i fiołka. Z kolei w wydaniu dla niego – buty czarnego pieprzu, wyszukanej świeżości liści fiołka i elegancji drewna cedrowego.

#avon #avonLife #kenzotakada #Kenzo #perfume #waiting #jastrzabpost ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Sięgniesz po zapach Avon Life?Komentarzy: 2


siabada | 9 września 2016, 18:50

zapach dla niego patrząc na butelkę i nuty zapachowe wydają się byc bardzo podobne do mexx black


Gość | 9 września 2016, 16:33

Jak nisko trzeba upaść aby iść na imprezę i reklamować swoją twarzą butelkę jakis perfum?. Te gwiazdunie dostały chociaż te perfumy?


Dodaj komentarz
×