Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Niech żyje bal! Tak się bawią gwiazdy na Balu Dziennikarzy 2016

Gwiazdy na Balu Dziennikarzy 2016


Gwiazdy na Balu Dziennikarzy 2016

Wczoraj odbyła 17. edycja Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Na wspólnym wydarzeniu w szczytnym celu zgromadziło się mnóstwo osobistości ze świata dziennikarstwa, sztuki i kultury. Gwiazdy kupowały cegiełki oraz brały udział w aukcjach.

Zobacz: Plejada gwiazd na Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2016: Natalia Siwiec, Grażyna Torbicka, Agnieszka Jastrzębska

Po zakończeniu oficjalnej części czas na prawdziwy bal! Gwiazdy opanowały parkiet! Zobaczcie szalony taniec Karoliny Szostak, oraz cudowny duet Katarzyny Warnke i Krzysztofa Gojdzia. Marcin Cejrowski poprosił do tańca Otylię Jędrzejczak, a Mariusz Raduszewski czule spoglądał w oczy swojej pięknej żony Natalii Siwiec. Z kolei miłość Marcina Hakiela do Kasi Cichopek bije na kilometr! A które gwiazdy ubrały się w podobnym guście? Dziewczyny zrobiły sobie pamiątkową fotkę, a wszystko zobaczycie w naszej galerii.

Niech żyje bal!

Tak się bawimy! Bal Dziennikarza

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

JastrzabPost I przyjaciele! Bal Dziennikarzy 2016 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#jastrzabpost na #charytatywnybaldziennikarzy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Brawo #monikaolejnik! Toczek Moniki wylicytowany za 7 tysiecy ??? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)Komentarzy: 1


Gość | 29 lutego 2016, 08:54

Chazarska,kiczowata nedzota z Polski.


Dodaj komentarz
×