Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Gwiazdy na rozdaniu nagród Fashion Magazin: Natasza Urbańska, Ada Fijał, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Margaret

fashion


Gwiazdy na rozdaniu nagród Fashion Magazin

11 października w Warszawie odbyło się rozdanie nagród Fashion. Cała impreza miała miejsce w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Jest to gala, która co roku wzbudza wielkie zainteresowanie mediów i polskich celebrytów.

Nagrody przyznawane są dla najlepiej ubranych polskich gwiazd w wielu kategoriach. Laureatami mogą zostać osobowości ze świata kultury popularnej, ludzie biznesu oraz media. Dodatkowo statuetka może trafić do marki, bądź celebryty za wybitne osiągnięcia i wpływ w dziedzinie mody.

W tym roku na rozdaniu nagród Fashion Magazin pojawiła się cała plejada gwiazd. Obecni byli Natasza Urbańska, Ada Fijał, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Margaret i wiele innych polskich medialnych osobowości.

Koniecznie zobaczcie naszą galerię.

fot. AKPA

Paulina Sykut-Jeżyna

fot. AKPA

Ada Fijał

Lubisz Nataszę Urbańską?Komentarzy: 1


Mirellka2Q | 25 października 2017, 14:42

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 5 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×