Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 24.11.2017

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Socha, Magda Frąckowiak, Karolina Szostak, Beata Tadla

Łukasz Jemioł pokaz 2017


Pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017/2018

Pokazy mody to wydarzenia, które gwiazdy i celebryci lubią najbardziej. Tym razem powód do wyjścia z domu dał im polski projektant Łukasz Jemioł, który zaprezentował swoją nową kolekcję.

Jemioł od dawna ubiera takie gwiazdy polskiego show biznesu jak Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Alicja Bachleda-Curuś czy Magdalena Mielcarz. Jego ubiór charakteryzuje się prostotą i idealnie sprawdza się w codziennych sytuacjach. Projekty autorstwa Jemioła można kupić w warszawskich i poznańskich butikach, a także w sklepach internetowych. Kolekcje projektanta można podziwiać również na łamach takich magazynów jak Elle, Twój Styl, Glamour, InStyle czy Wysokie Obcasy, a także na antenie Fashion Tv. Łukasz Jemioł zajął pierwsze miejsce w konkursie Moda Folk. Jest również laureatem Złotej Nitki i Oskara Mody.

Najnowsze dzieła projektanta podziwiały dziś gwiazdy: Zosia Ślotała, Renata Kaczoruk, Patricia Kazadi, Karolina Szostak, Mariusz Czerkawski, Beata Sadowska, Magdalena Frąckowiak, Małgorzata Socha, Jakub Kucner, Joanna Horodyńska, Kasia Wołejnio, Tomasz Ciachorowski, Lana Nguyen, Mariola Bojarska-Ferenc, Beata Tadla, Leszek Stanek.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy na festiwalu w Gdyni 2017: Magdalena Boczarska, Weronika Rosati, Agnieszka Grochowska, Maria Sadowska

Zosia Ślotała - pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018

Zosia Ślotała – pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018

Łukasz Jemioł

Łukasz Jemioł017

Kreacje od którego projektanta lubisz najbardziej: Przetakiewicz, Wolińskiego, Jemioła?Komentarzy: 3


Ala | 27 września 2017, 00:50

Wow, a Słotała to już mega mega szczuplutka. Pewnie po urodzeniu zaczęła jakas dietę, iqacai i dużo ruchu i dlatego już ma tają figurkę. No super. Fajna jest ta moda na bycie fit, mi się podoba bardzo.


Gość | 26 września 2017, 22:31

Zlot zydowskiej ferajny.Ani to ladne ani madre.


Gość | 26 września 2017, 22:22

Puste oczy Frąckowiak i Kamińskiej


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

×