Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Plejada gwiazd na gali amfAR 2017 w Cannes: Anja Rubik, Eva Longoria, David Beckham, Irina Shayk, Paris Hilton

Amfar gala 2017
Cannes 2017


Kreacje gwiazd na gali amfAR 2017 w Cannes

Gala amfAR to jedna z najpopularniejszych imprez charytatywnych na całym świecie. Co roku przyciąga wielkie gwiazdy, które chcą wesprzeć finansowo program badawczy nad walką z AIDS. Bilet wstępu to dla wielu największe i zupełnie nieosiągalne marzenie, zwłaszcza, że biorą w niej udział naprawdę wielkie gwiazdy światowego formatu.

W tym roku obyło się bez niespodzianek i na ściance na gali pozowali między innymi: Jessica Chastain, Eva Longoria, Carine Roitfeld, Lara Stone, Lewis Hamilton, David Beckham, Irina Shayk, Anja Rubik, Paris Hilton, Lindsay Lohan czy Paris Hilton. 

W tym roku licytowano suknie takich gwiazd jak Gigi Hadid, Hailey Baldwin, Karolina Kurkova i Irina Shayk. Z kolei kolekcję klasycznych portretów Chrisa Tuckera sprzedano za dwa miliony dolarów, grę w piłkę z Davidem Beckhamem za 400 tysięcy, a Jaguara z 1958 roku za 700 tysięcy.

W sumie udało się uzbierać ponad 3 miliony dolarów, a do tej pory łącznie na konto fundacji wpłynęło 190 milionów dolarów, które przeznaczono na programy badawcze i ratunkowe mające pomóc w walce z AIDS.

Cannes 2017: Plejada światowych gwiazd na 20-leciu L’Oréal Paris! Eva Longoria, Irina Shayk, Hofit Golan, Paris Hilton

Anja Rubik - gala AmfAR, Cannes 2017

Anja Rubik – gala AmfAR, Cannes 2017

Eva Longoria - gala AmfAR, Cannes 2017

Eva Longoria – gala AmfAR, Cannes 2017

Lewis Hamilton - gala AmfAR, Cannes 2017

Lewis Hamilton – gala AmfAR, Cannes 2017

Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×