Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Gwiazdy na prezentacji sportowego auta: Małgorzata Socha, Michał Piróg, Joanna Horodyńska, Borys Szyc

premiera nowego Jaguara


Gwiazdy na premierze nowego auta

To była prawdziwa grata dla wszystkich fanów motoryzacji. 11 stycznia 2018 roku w Warszawie odbyła się prezentacja nowego modelu sportowego auta. Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć polskich gwiazd, które dumnie pozowały na tle pięknego i luksusowego samochodu.

Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć m.in. Małgorzatę Sochę, Joanna Horodyńska, Michał Piróg, Borys Szyc i Dorota Williams. Imprezę poprowadziła z kolei Kamila Szczawińska, która kusiła zgromadzonych gości długimi i zgrabnymi nogami.

Zdjęcia gwiazd w galerii.

Polskie gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP 2018 prawdziwe rarytasy! Suknie ślubne, kolacja w Londynie, a nawet wspólna impreza sylwestrowa! Co jeszcze?

Złote Globy 2018: Angelina Jolie już zadała szyku swoją kreacją! A to dopiero impreza przed główną galą!

Nie uwierzycie co Anna Lewandowska zrobiła zaraz po Sylwestrze! Najpierw ekskluzywna impreza w gronie przyjaciół, a potem? „Miałam dzisiaj sobie odpuścić…”

Masz już swój wymarzony samochód?Komentarzy: 3


endo | 13 stycznia 2018, 10:09

„Na tak wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć polskich gwiazd, które dumnie pozowały na tle pięknego i luksusowego samochodu.” – jakby im nie zapłacili to żadnej „gwiazdy” by tam nie było 🙂


Suka | 12 stycznia 2018, 11:31

Buty to Szyc dobral z d..py… do niczego nie pasują…


Gość | 12 stycznia 2018, 01:32

Socha zawsze świetnie się prezentuje


Dodaj komentarz
×