Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Gwiazdy spędziły długi weekend w hotelu Ossa: Agnieszka Hyży, Magda Steczkowska, Odeta Moro, Kamil Kula, Marta Kuligowska

Hotel Ossa gwiazdy 2017


Gwiazdy w hotelu Ossa

W długi czerwcowy weekend, w malowniczo położonej Rawie Mazowieckiej przyjaciele 4-gwiazdkowego hotelu Ossa oraz popularni aktorzy Teatru Kwadrat połączyli świetną zabawę z aktywnością na świeżym powietrzu. Znani i lubiani już po raz piąty wzięli udział w zawodach charytatywnych, a tym razem ruszyli z pomocą podopiecznym Fundacji HEROSI. Na imprezie nie zabrakło również znanych polityków i sportowców.

Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane dla podopiecznych Fundacji Herosi, czyli młodych pacjentów walczących z chorobą nowotworową.

Wielki mecz gwiazd w hotelu Ossa

Charytatywny Dwumecz Przyjaciół i Gości Hotelu Ossa, to właśnie to, na co wszyscy czekali z największą niecierpliwością! W południe został rozegrany mecz siatkówki plażowej, a następnie mecz piłki nożnej z udziałem gwiazd.

W drużynie przyjaciół Hotelu Ossa w meczu siatkówki zagrali m.in  Agnieszka Hyży,  Magda Steczkowska i Odeta Moro – ich drużyna wygrała ten mecz z drużyną aktorów Teatru Kwadrat.

Mecz piłki nożnej w tym roku również wygrała drużyna przyjaciół hotelu Ossa.

Gwiazdy dla fundacji Herosi – licytacje

Długi weekend czerwcowy to nie tylko dobra zabawa, to przede wszystkim możliwość niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Podczas wieczornej gali odbyła się licytacja przedmiotów, które przekazali Przyjaciele Hotelu Ossa m.in. Robert Lewandowski, Paweł Papke czy Sławomir Peszko.

W sumie na konto fundacji trafiła kwota 48 tysięcy złotych.

Fundacja HEROSI

Dociera do ludzi dobrej woli (Herosów), którzy niczym antyczni półbogowie gotowi są nieść pomoc słabym i potrzebującym. W  działalność angażują się znani sportowcy, celebryci i politycy. Wszystkie zebrane środki są przekazywane na rzecz dziecięcych oddziałów onkologicznych Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Fundacja Herosi również wspomaga terapię przebywających w szpitalu dzieci, organizując im terapię zajęciową muzykoterapię, terapię śmiechem i zabawą.

Podczas czerwcowego weekendu Fundację Herosi wsparli : Agnieszka Hyży, Odeta Moro, Magda Steczkowska, Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman czy Marcin Wyrostek.

Agata Buzek pokonała nowotwór. Po latach opowiedziała o szczegółach walki z rakiem

Gwiazdy na meczu charytatywnym w hotelu Ossa

Gwiazdy na meczu charytatywnym w hotelu Ossa

Gwiazdy na meczu charytatywnym w hotelu Ossa

Gwiazdy na meczu charytatywnym w hotelu Ossa

Które hotele są najlepsze na świecie?Komentarzy: 1


Gość | 18 czerwca 2017, 10:45

Zaproszenie Hyży gdziekolwiek stanowi antyreklamę miejsca.


Dodaj komentarz
×