Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Małgorzata Rozenek i Mateusz Gessler na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji w pasażach Tesco

Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler i Agnieszka Jastrzębska Gwiazdy na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji 2016


Gwiazdy na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji w pasażach Tesco

Gwiazdy większość swojego zawodowego czasu spędzają w redakcjach i studiach telewizyjnych. Na szczęście raz na jakiś czas organizowane są specjalne akcje, dzięki którym fani mogą spotkać się ze swoimi ulubieńcami.

Kilka godzin temu zakończył się Wakacyjny Festiwal Atrakcji – drugie z cyklu 6. wydarzeń organizowanych w wybranych miastach Polski. Klienci odwiedzający Pasaż Tesco spotkali się z gwiazdami: Małgorzatą Rozenek, która pokazywała w jaki sposób spakować walizkę i przygotować się do wakacji. Mateusz Gessler demonstrował jak przyrządzić najlepsze przekąski z grilla. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Jastrzębska. Mieszkańcy chętnie brali udział w spotkaniu oraz korzystali z aktywności przygotowanych dla nich w specjalnie zaaranżowanej strefie.

Musimy przyznać, że zarówno Mateusz jak i Małgorzata prezentowali się świetnie. Gwiazdy przez kilka godzin rozdawali z uśmiechem na twarzy autografy i nawiązywali rozmowy z mieszkańcami miasta.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz też: On tu, a ona tam…. Radosław Majdan weekend rozpoczął samotnie. A gdzie w tym czasie była Małgorzata Rozenek?

Mateusz Gessler Gwiazdy na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji 2016

Mateusz Gessler –  Gwiazdy na Wakacyjnym Festiwalu Atrakcji 2016

Lubisz Małgorzatę Rozenek?Komentarzy: 2


Gość | 1 sierpnia 2016, 11:21

Fajna i tez uważam że jest MEGA atrakcyjna… Lubię na nią patrzeć i zazdroszczę ale tylko w pozytywnym sensie. Co ludziom daje taka okropna krytyka…? Może sami są po prostu nie szczęśliwi…?


Alicja | 30 lipca 2016, 22:27

WBREW TEMU CO POKAZUJE SONDA – TO PANI MALGORZATA ROZENEK JEST FAJNA KOBIETA I JEST LUBIANA A HEJTUJA JA TYLKO STARE, ZAZDROSNE RASZPLE, KTORE SAME MAJA KOMPLEKSY I ABY SOBIE ULZYC – KRYTYKUJA JA ! JAK TAK PO NIEM „POJEZDZA” TO SIE OD RAZU LEPIEJ CZUJA TE WREDNE, ZAWISTNE I OBLESNE BABSKA! PS. I ZEBY NIE BYLO… TO ODPOWIADAM, ZE JESTEM OBIEKTYWNA KOBIETA I NIE MAM POWODU, ZEBY CZEGOKOLWIEK MALGORZACIE ZAZDROSCIC! POZA TYM JA BARDZO LUBIE!


Dodaj komentarz
×