Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Plejada gwiazd w Gałkowie: Karolina Szostak, Karolina Ferenstein-Kraśko, Anna Kalczyńska, Katarzyna Sokołowska

Gałkowo - Kapelusze okładka


Gwiazdy w Gałkowie na zawodach Sharp Masters

Od 30 czerwca do 2 lipca w Gałkowie k. Rucianego-Nidy, wielkie święto miłośników koni, którzy zjeżdżają z całej Polski i zagranicy. Organizatorem imprezy jest Karolina Ferenstein-Kraśko.

Program

Gałkowo Sharp Masters to zawody międzynarodowej rangi CSN, a więc program musi być bogaty i różnorodny. W ciągu trzech dni zawodów odbędą się 24 pokazy, w tym eliminacje do mistrzostw Polski młodych koni. Swoją sztafetę będą mieć dorośli zawodnicy i dzieci na kucach. Ponadto swój pokaz będą miały konie andaluzyjskie, jedne z najpiękniejszych i najdroższych na świecie. Rozegrany zostanie także mecz koszykówki konnej oraz pokaz mody konnej.

Wystartuje ponad 150 koni i uczestników, nie tylko z Polski. Przyjadą zawodnicy z Niemiec, Szwecji, Holandii i Litwy. Przez ten weekend stadninę koni Ferenstein odwiedzi kilka tysięcy osób. Na najmłodszych czekać będzie m.in. pokaz najmniejszego konika świata.
Zapewne tradycyjnie nie zabraknie gwiazd znanych z małego i dużego ekranu…

Gwiazdy

Do Gałkowa chętnie przyjeżdżają nie tylko wielbiciele koni, ale też znane i lubiane postaci świata mediów, filmu czy sportu. W tym roku Stadninę odwiedzili: Karolina Szostak, Anna Kalczyńska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Kaczorowska, Macademian Girl, Natalia Klimas, Natalia Jaroszewska, Kamila Szczawińska, Łukasz Jemioł, Katarzyna Sokołowska, która będzie przewodniczącą jury konkursu kapeluszy! Goście wystartują ponadto w pokazie gwiazd.

Będziecie śledzić  atrakcje w Gałkowie?

Kolorowe kapelusze Królowej Elżbiety na Royal Ascot. A jak prezentowała się księżna Kate?

fot. AKPA

Gałkowo Sharp Masters 2017

fot. AKPA

Gałkowo Sharp Masters

fot. AKPA

Gałkowo Sharp Masters

 

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 3


Gosciu | 2 lipca 2017, 08:24

Tak była okraglutka pulchniutka i nagle żak za pomocą różdżki taka chudziutka zgrabniutka …Gdzie ta skóra się podziała nic nie wisi..niezła elastyczność ma😆😆😆😐


Gość | 2 lipca 2017, 01:04

kalczyńska jaki debil


Gość | 1 lipca 2017, 21:39

No sorry byłam i byłam zawiedziona …. wstyd widać lepszy i gorszy sort !! Występy głównie przy namiocie VIP Szary człowiek zebrał o kawałek widowiska Wstyd !! Mogli zrobić sobie imprezę zamknięta a nie niby zawody pod celebrytów a trybuny to tło ( trybuny prawie puste ) A zawody biznes Class tojakas masakra Połowa to jazda na agresora czyli męczenie konia wędzidłem WIDAĆ BYŁO TYLKO KASĘ a klasy BRAK


Dodaj komentarz
×